Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves srácok! Ismeritek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok! Ismeritek azt az érzést, amikor a családtagjaitok/ismerőseitek dicsérnek, hogy "Jóképű és helyes vagy, fel a fejjel", aztán egy csaj sem nézett rátok eddigi életetek során?

Figyelt kérdés
Én így vagyok vele. Többször hallottam már, aztán ha felszállok a buszra, bemegyek akárhova a csajok 95%-a gyakorlatilag levegőnek néz a maradék 5% meg megvetően végigméri a testalkatomat. Még csak csókig sem jutottam el és a jövőre való tekintettel sincsenek pozitív kilátásaim, sajnos. Csajoknak képet is küldenék magamról, ha maximálisan megbizonyosodnék afelől, hogy az illetőt nem ismerem-e látásból, de a bizalom hiányában csak leírással szolgálhatok. Elsősorban srácoktól kérdezném (persze csajok is megoszthatják a tapasztalataikat a saját szemszögükből), hogy számotokra is ismerős-e ez a - már bicskanyitogatóan álszent - hitegetés, miközben semmi sikerélményetek sincs a társkeresés terén.

2017. júl. 21. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem a családtagjaim sem mondták. :-) Nekem küldhetsz képet. Nyugi, a lányokat szeretem.
2017. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Küldhetsz képet, lány vagyok de még ha ismerlek is kettőnk közt marad :-)
2017. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én arra emlékszem, amikor anyukám még általános iskolába menet egyik reggel mondta, hogy nagyon hasonlítok a nagybátyámra, és mennyire fognak kedvelni a lányok. :D Ehhez képest egy barátnőm volt összesen, aki konkrétan a megjelenésem miatt volt velem. Az összes többi -- nagy erőfeszítések árán -- a személyiségem miatt kedvelt meg. Az imént említett nagybácsival meg még így, 50 körül is elkezdenek flörtölni a huszonéves lánykák.

Szóval ja, a családtagok nem tekinthetőek objektívnek, de ez így van rendjén! :D

2017. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

az egyik kolléganőm fia tuti ismeri.

egy 16-17 körüli csúnya legalább 110 kilós elhízott gyerek x lábbal,lúdtalppal és mivel mindenki jóban van a muterjával,ezért mondják neki,hogy milyen jóképű,milyen helyes,milyen jó erőben van szegény srác stb.

pedig egy kihizlalt háziállat szegény,átlagos pofával,aki pi-nát az életben nem fog látni amíg ilyen állapotban van.

2017. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, de én lány vagyok úgyhogy ezzel nem vagy egyedül. Bár inkább megvetően végigmérnének azt is le szarnám, de sajnos engem inkább "kedves" megjegyzésekkel illetnek. :/
2017. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, így van ez. Az embert a családtagjai, ismerősei dicsérik, mivel szeretnek. Nyilván ők elfogultak, és nem fogják neked azt mondani, hogy nem vagy éppen a nők álma.
2017. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyan ebben a cipőben járok én is... 25 vagyok de én elfogadtam h a hozzám közelállók kissé elfogultak és beláttam h nem vagyok a nők álma ráadásul az sem mindegy h milyen a nő....
2017. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Küldhetsz képet, őszinte leszek 😊
2017. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az csak egy dolog hogy a család, rokonság, nagyon közeli barátok mondják ezt vagy hasonlókat, viszont más kevésbé ismert lányok is mondták már nekem hogy helyes vagyok meg bírnak de soha egyiknek sem kellettem igazán, és egyik sem mondta el konkrétan mi velem a bajuk, mert állandóan azzal jöttek hogy jó fej vagyok, rendes vagyok, bírnak, szerintük helyes vagyok, de valami hibám csak van nekem is hogy sosem jött össze semmi és azért 25 évesen már őszintén megmondom fiatalság ide vagy oda, lehet ezzel jönni, de elfáradtam lélekbe és már csak egy hajszálon vagyok attól hogy feladjam a párkeresést. Rengeteg más egyéb elfoglaltságot találok magamnak hogy legalább ne csak a nagy semmit csináljam egész nap. Persze sokan jönnek azzal miért nem járok el szórakozóhelyekre ismerkedni, ennek is megvannak az okai, de a legnagyobb bajom az hogy tömegiszonyom van és hiába próbáltam tenni ellene, hiába próbáltam leküzdeni, hiába próbáltam azt hogy összekaptam magam és elmentem gondolván hátha jó lesz, nem bírtam egyszerűen befeszültem mindig, akármit csináltam. Sokszor ha bevásárolni megyek, vagy más ügyeket intézni és sokan vannak, mindig hátrálok egy tágasabb helyre mert utálom ha egymás nyakában vagyunk szinte. Strandra is csak hétköznap megyek délelőtt ha ráérek mert akkor annyira eloszlik az a kis tömeg hogy délutánig élvezem is, aztán amikor jönnek tömegesen az emberek már pattanok is.
2017. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták már, de csak vigasztalni akartak. Mondjuk tudom, hogy csúnya nem vagyok, de ők azt hazudták nekem, hogy "tök jóképű" vagyok.
2017. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!