Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki kinevetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki kinevetne egy 12 centist? 22/F

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 16:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
A tényleg rendes lányok akivel komoly kapcsolat is lehetséges az nem hinném hogy kinevetne emiatt, szerinted az ilyen hulladék lányok mit szólnának azért ha kinevetnéd a kis mellüket?
2020. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
26%

Nono. A kicsi mell cuki! Sokkal jobban szeretem mint a nagyot, azok ritkán formásak. A kicsi mell mindig szép, úgyhogy ez rossz példa volt.

44F

2020. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

De de, ez tökéletes példa.

Mivel mind a kettő ízlés kérdése.

Én például nem szeretem a kis mellett, mivel fiús, és semmit se lehet vele csinálni, és formátlanok (mivel fiúsak), viszont attól még mind a kettő ízlés kérdése ahogy írtam.

Én pont ezek miatt nagyon nem szeretem őket, mivel alapból imádom a melleket, viszont én ezért nem nevetnék ki senkit sem. (mert én nem vagyok rossz ember, és mert nekem van gerincem)

2020. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
17%

Micsoda érvelés..!!! Zseniális!! Várj, kitalálom! Kisfarkú vagy!!! 😂😂😂😂😂😂😂😂

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

2020. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%

1 kérdés, ezt honnét veszed?

44 éves létedre azért okosabb lehetnél, mert a válaszodból érződik az hogy konkrétan nem tudtál sehogy se reagálni az én válaszomra.

2020. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem reagáltam. Vitázni veled nincs okom, véleményt írtam. Ha nem tetszik, te bajod. Béke veled! 😁
2020. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha ez valami SPH (small penis humilation) fétised, és párkapcsolatban vagy és téged ez izgat akkor persze kinevethet meg megalázhat amiért azt hiszed hogy kicsi a farkad, de amúgy nem hiszem vagyis nem esne az olyan jól neked, aki meg ilyen miatt kinevet a kérésed nélkül azzal meg nem lesz jó a kapcsolat. Szóval ha kéred párkapcsolaton belül, esetleg barátot akkor úgy biztos lesz ilyen.
2020. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
69%
Nekem is akkora, senki nem nevette még ki soha.
2020. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%

Ha eljutsz az ágyig egy nővel aki szeret, kíván (márpedig addig úgysem jutsz el vele az ágyig amíg ez nincs meg) akkor lehet meglepődik, de azt fogja magában mondani "hmmm nem túl nagy, de lássuk mit tud belőle kihozni". Ha ügyes vagy és a csúcsra repíted a lányt akkor nem nevetni fog hanem imádni. Ha meg nem figyelsz rá és nem tudsz neki örömet szerezni akkor meg úgyis kuka, bármekkora cerkád van.

Ja amúgy kicsivel kisebb mint az átlag, de nem vészes, még a tolerálható méretkategória.

2020. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Roman00SA ***** válasza:
Ne agodj nem te vagy az egyetlen 12 cm es
2020. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!