Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fognak kinevetni az...

Nem fognak kinevetni az edzőteremben?

Figyelt kérdés
Sziasztok!18 éves lány vagyok,és sajnos rettenetesen kövér,ezen nincs mit szépíteni.Két hónapja elkezdtem diétázni,étrendet váltottam,és most,hogy már legalább egy minimálisan vállalhatóbb a külsőm,szeretnék elmenni konditerembe. Nagyon rossz kondiban vagyok,nagyon kezdő. Olyan helyre mennék,ahol csak nők vannak (hála égnek). Szerintetek ki fognak nézni? Holnap telefonálok,mert előzetes bejelentkezés szükséges hozzájuk,de már most nagyon félek. Ti kinéznétek egy embert? Esetleg maradjak még csak az étrendváltoztatásnél,hogy lemenjen még pár kiló és azután próbálkozzak? (81 kiló vagyok)

2018. szept. 2. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni, hogy hogy nézel ki, mivel nem miattad mennek oda. Mondjuk azt sem értem, hogy téged miért érdekel, hogy mást érdekelsz-e, hiszen magad miatt jársz, nem miattuk.
2018. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az előttem íróval... Ha valaki mégis olyan szánalmas lény, hogy azt bámulja, mekkora felesleggel mennek emberek, azzal nem kell foglalkozni. Bunkók mindenütt vannak és SOHA nem fogsz mindenkinek tetszeni.
2018. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem járjál inkább zumba, spinning esetleg még kangoo edzésekre, ahol hajtja a csapatot a tréner, különben 5 perc után pihenni akarsz, így meg a zene, csapat, edzés hangula magával ragad.
2018. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 160 cm és 94 kilóval mentem le a konditerembe ahol férfiak is járnak. Senki nem röhögött ki, senki nem bántott. Most, hogy látják hogy 3 hónapja rendszeresen megyek, már köszönnek, mosolyognak rám.
2018. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki kinézne, leszólna, vagy akármi történne nyugodtan mondhatod neki, hogy ő sem egy 'kondilényként' született, jó testtel, tudással, akaraterővel, hanem azon az úton tanulta meg, mint amin majd te most fogsz elinulni, talán magába néz majd és elgondolkodik rajta

Meg amúgy is, ha valaki igazán elvan foglalva a saját dolgával nem is érdeklik a körülötte történő dolgok, legalábbis nálam így van, kinézni meg senkit nem nézek ki, hisz mi értelme lenne?

2018. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Jajjj, ez a "biztos mindenki engem fog bámulni" de egy idegesítő gondolkodás.

A falra tudnék mászni tőle.

Senki nem fog téged bámulni, nyugi.

2018. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor en 80 kilosan mentem le csak noi edzoterembe akkor bizony volt egy-ket formasabb holgy, aki lenezett... Ez soha nem tortent olyan teremben, ahova barki mehet. Nem ajanlom a csak noi edzotermet, sokkal feszelyezettebb ott a hangulat.


Egyebkent meg tessek oket megnezni:

[link]


Nem te leszel az egyetlen tulsulyos. Az edzoterem altalaban tele van olyan emberekkel, akik nincsenek formaban. Pont azert jarnak le, hogy tegyenek az egeszsegukert es fittsegukert, de ahhoz sok ido kell. Senki nem lesz fitness bunny egy alakalom utan.


Ne aggodj. Inkabb menj le es elvezd :)

2018. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a koedukált termet ajánlom, sokkal kevesebb a gyökér, mint a csak női termekben. 100 kiló felett kezdtem járni, soha nem volt konfliktusom senkivel.
2018. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nőként először 2 éve 125 kilósan mentem edzeni. Most vagyok 80 kiló, tehát magamhoz képest sokat fejlődtem. 3 terembe is jártam a 2 év alatt és soha senki nem bámult, nevetett vagy szólt volna be.
2018. szept. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A legszívesebben elkísérnélek, de ez a Te harcod önmagaddal. Én is vegyes termet ajánlok, mert nekem nagyon bejött. Én 100 kilóról indultam, és - úgy, ahogy Te is - kezdetben csak fogyiztam sport nélkül. 79 kg táján kezdett elegem lenni a jojos testsúlyingadozásból, és valahol magyar fitnesz modellek fotoit láttam. Na, ez betette a vaskaput. Én is úgy akartam kinézni, ahogy ök. Vagy legalábbis kicsit hasonlítani szeretnék rájuk. Felvettem az egyikkel a kapcsolatot, és távedzéses módszerrel 1/2 évig edzettem az ö edzésterveivel, és utána már annyira profivá váltam, hogy magam állítottam össze a napi edzéstervet. Ennek másfél éve már, hogy elöször betettem a lábam a fitnesz terembe. Életem legjobb döntése volt. A tervek szerint fogytam - heti 0.5 kg-ot, és szépen építettem izmot is. Minden hónapban a teremben egy testanalízist csináltattam, ami részletesen kidobta, hogy melyik testrészröl mennyi zsír ment le, mennyi van még rajta, és mennyi izmot építettem - szintén testrészenként. Még a biológiai életkoromat is kidobta, ami 16 évvel (!) kevesebb, mint a naptári életkorom. Szóval elmúltam már 18...🙂 3 gyerekes (17.5, 16 és 6 évesek) anyuka vagyok, 177 cm magas és 68 kg. Annyit még a témához, hogy teljesen át kellett szerveznem a táplálkozásomat. Lépésröl lépésre. Azelött nem tudtam elképzelni, hogy az egészséges ételek is jóízüek lehetnek. Ezt csak azért említem még, hogy tudjad: hosszútávú sikered csak akkor lesz, ha a testmozgást/sportot egy tápanyagban gazdag, mennyiségben megtervezett, és változatos étkezéssel kiegészíted. A fogyókúra nem lesz elegendö. Hagyományos fogyókúra heti 4 edzéssel a teremben nem vidám dolog.

A legfontosabb az, hogy ne törödj azzal, hogy mások hogy néznek rád, vagy mit mondanak. Ez mind nem számít. A kövér nem azt jelenti, hogy örökké kövér. Ne másokhoz hasonlítsd magadat, hanem a célodra koncentráld magadat. Ismerd meg a testedet, bánjál vele jól. Majd meglátod, milyen hálás lesz. Hosszú és fáradtságos az út egy 38-as konfekciós ruhaméretig, de ha eléred a kitüzött célodat, annál felemelöbb érzés nincs is. Nemcsak a testedet fogod edzeni, hanem a lelkedet is, és túlzás nélkül állíthatom, hogy egy új ember lesz belöled: egy érett, egy magabiztos, egy célokat kitüzö ÉS elérö, egy türelmesebb, egy kiegyensúlyozott, egy bátor, soroljam még? Aki a teremben a másikat kinézi, az csak a maga lelki szegénységi bizonyítványát teszi közszemlére...Ezek a személyek nem számítanak. Ezek levegöböl vannak. Nézzél át rajtuk. Végezd szorgalmasan a gyakorlataidat, kapkodj levegö utan, csorogjon az izzadtság rólad, égjen az izmod, köpd ki a tüdöd! Érezd, hogy létezel. Ne add fel! Sok sikert kívánok a célod elérésében! Ha segítség kell, akár most, akár menetközben, írhatsz privit, szívesen válaszolok!

2018. szept. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!