Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit éreztetek az első szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek az első szex előtt? Honnan tudtátok hogy most fog megtörténni? Éreztétek előre?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok párnál az ismeretség előrehaladtával kialakul az, megbeszélik,van ahol spontán csak megtörténik. Nálunk,utóbbi volt. Ideje már kerülgettük egymást, csók is volt petting, majd egyszer csak megtörtént. 2 hónappal korábban vettem gumit, mindig nálam volt. És csak megtörtént
2020. máj. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Be voltam rúgva én csak arra emlékszek. 😂
2020. máj. 31. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt igy nem -bírom neked körbe írni. Ez valahogy zsigerből ösztönből érzi az ember . Mikor már meg van az összhang a kémia amikor meglátod és azt mondod magadnak hogy igen Őt akarom minden porcikájával együtt na ekkor van az hogy bármikor össze jöhet ca dolog és azért úgy készül az ember hogy ha lesz valami akkor vonzó kívánatos legyen a párja számára.

Bár valamilyen szinten készülsz rá mert lehet hogy napok hetek óta úgy talizol vele h Na majd most..

De mégis Spontán fog megtörténni..

Ne úgy képzeld el hogy oda szól h Na kicsim ma még duglak vagy oda szólok hogy szívem én ma le akarlak szopni és meglovagolóak...

Ez csak úgy jön magától..

Pl konyha el csattan egy két csók ölelés bújas aztán azt veszed észre hogy hátra felé lépsz a párod meg azért irányit hogy jó fele menj és már bent is vagytok az ágyban..


Vagy zuhanyozni mész és batorkodik csatlakozni

Ezek nem tervezet dolgok 100%-osan csak részben ..


26N

2020. máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!