Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik szex lakás kiadó?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szex lakás kiadó? Budapesten vagy a Nagyvárosokban? 20 l

Figyelt kérdés

Sok fiatal pár problémája az hogy nincs hova menniük szexelni.

Nekünk is ez a probléma hogy általában a erdőben kell elbújni és ott szoktunk szeretkezni de ott csak kutya pózban tudunk a kedvenc pózban légkalapácsban nem mert akkor le kellenne feküdni a földre.

Sokszor otthon vannak a Szülői házban ezért szoktunk kijárni az erdőbe.


De létezik olyan üzletember aki direkt ilyen pároknak ad ki lakást 1-2 órára hogy ott tudjanak szexelni?

A szálloda az drága lenne de pl egy magán lakást kibérelni 1-2 órára 2-3-4 ezer forintért az nem lenne olyan sok.



2019. ápr. 8. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
loveroom
2019. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
légkalapács a kedvence... beszarok
2019. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kaposváron nem találtam,,most mondjuk épp csajt se,,de egy diszkrét lakás jó lenne. 37F
2019. ápr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
buvohely.hu
2019. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Mi értelme az ilyen kiírásnak? Most őszintén !!!


Pontosan leírod a választ a kérdés végén . Mindenki tudja hogy vannak ilyen lakások . Meg az árakat is oda írod....

De ha meg el is hinnénk hogy nem tudtál ilyesmiről valami miatt akkor is az internet kb 50 találatot ki arra hogy lakás órákra ....


Árulja el már nekem hogy mi értelme ennek ????

2019. ápr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi az a legkalapacs póz?😂😂🤓
2019. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

google: búvóhely

azért több, mint 2-4e Ft, hisz ki kell takarítani, ágyneműt kell cserélni, stb.

2019. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valaki azt árulja el nekem hogy mi az a légkalapács póz. :D Életemben nem hallottam még róla.
2019. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5500 2 órára, van ahol vasárnap dupla annyit adnak érte van ahol hétfőn plusz egy órát.

Én amúgy a helikopter pózt jobban szeretem a légkalapácsnál.

[link]

2019. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nagybotos ***** válasza:
Múltkor néztem--egyewt ígénybe is vettem-- nagyon sok randikuckó, lakás órákra stb van a BÚVÚHELY a legáltalánosabb .Amit használtam az o. k. volt.
2019. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!