Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnek hogy tovabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roman00SA kérdése:

Mit tehetnek hogy tovabb birjam az agyban?

Figyelt kérdés
Ilyenek hogy maszturbalj szex elott nalam nem segitenek . Szerintem testi fizikai gondjaim nincsenek. Korulmetelt vagyok gondolom ez nem befolyasolja

#szex #Tovabb birjam
2020. máj. 31. 16:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
37 es nos vagyok 13 eve
2020. máj. 31. 19:06
 12/21 anonim ***** válasza:
Nos igen, így nehezebb téma :/ Az egyik volt páromnak volt ilyen gondja, azt mondta, hogy amikor érezte, hogy mindjárt eldurran, akkor valami másra gondolt, pl a munkájára, nos, el nem élvezett így, de félárbócra kókadt, és kizökkent, nehéz volt vele a szex. Nagyon szerettem és nem konkrétan emiatt lett vége, de elindította sajnos, mert a sok kudarc után frusztráltak voltunk mindketten. Fogalmam nincs milyen érzés lehet, nálunk ő nagyon feszült volt, képtelen volt elengedni és tiszta lappal indulni újra, gátlások nélkül. Nem voltak ilyen elvárásaim, nem bántottam sosem, finoman jeleztem az elején neki, hogy ez így nem oké, és meg tudtuk beszélni. Neki ezt egy másik kapcsolat oldotta meg, előttem vált túlságosan parázóssá, és nem tudta elengedni. Nektek azt tudnám tanácsolni, hogy próbáljatok ki játékokat, esetleg egy kicsit kezdjetek bele a konyhában (vagy bárhol ahol nem volt kudarc/ nem köthető a korábbi szexelős helyeitekhez), nem kell befejezni, csak kicsit izgatni egymást, aztán hagyni. Nem tudom miket próbáltál eddig, hátha ez a spontán izgalmi állapotba kerülés elélvezés nélkül tud változtatni. Nagyon remélem találsz megoldást!
2020. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mar orvosok szexologusok . Egyszeruen nem megy tegnap ugy bestreszeltem 2 perc csokolozas utann a lepedore elveztem
2020. máj. 31. 19:49
 14/21 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Ebben viszont az a jó hír, hogy stresszalapú az egész! Ezen, ha nehezen is, de lehet segíteni. A párod megértő, segítőkész, támogat?
2020. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen de meddig? Tegnap esti az mar tultett mindenen
2020. máj. 31. 20:05
 16/21 anonim ***** válasza:
Nézd persze könnyű azt mondani, hogy engedd el, felejts el, hogy te ezen stresszelsz, de tényleg ez a legjobb tanács. Nekem is van olyan, hogy teljesen rágörcsölök valamire a szexben, és olyan leszek mint egy idióta és nem tudom megállítani magam mert csak 800 lapáttal rárakok az egészre. Pedig fölösleges, de akkor ott annyira zavarban vagyok, hogy megáll az agyam. Kerüljétek el ezeket a helyszíneket, próbáljatok ki szerepjátékokat, próbáljátok meg egymást újra meghódítani, megismerni, 13 év alatt biztosan változtatok mindketten. A lényeg a tiszta lap. Ha valaki nem tudná ezt rólad, akkor is gond lenne? Mert ha abban az esetben nem, akkor ez a kulcs. Jelenleg meg már eleve arra készülsz, feszülsz rá, hogy úgyse fog menni, jaj nem megy, jaj mi lesz de szar lesz utána... és értem ezt, de ebben kell változtatnod, bármennyire is azt érzed hogy feladtad.
2020. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Massal is ez lenne
2020. máj. 31. 20:17
 18/21 anonim ***** válasza:
bírom azokat a kérdezőket akiknek valaki tényleg próbál segíteni de semmi nemjó xD akkor minek írtál ide? írtak választ, de egyik se működik? azt szeretnéd hogy vki megerősítsen benne h ja szívás ígymaradsz? bocs de tényleg nem értelek
2020. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem azt gondoltam hogy ir egy par aki mar atment ilyenen
2020. máj. 31. 20:24
 20/21 anonim ***** válasza:
Bár a másik oldalról tapasztalva írtam, nem mondasz semmit az ötleteimre. Persze oké nem kell, csak így nehéz segíteni, mintha a falnak beszélnék... No mindegy. Azért szurkolok
2020. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!