Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden nőt egyszer megeroszako...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőt egyszer megeroszakolnak?

Figyelt kérdés
Vagy legalabbis ugy szexel hogy nincs kedve hozza?
2020. máj. 31. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Olyan volt már,hogy a szerelmemmel azért szeretkeztem mert neki akartam örömöt szerezni.Nekem meg semmi kedvem nem volt hozzá.
2020. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ezt honnan vetted?
2020. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem 24/L
2020. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Mii?! Nem erőszakoltak meg, és nem szexelek úgy ha nincs kedvem.
2020. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

A "nincs kedvem hozzá, de inkább azt mondom, hogy igen" dolgot meg ne keverjük az erőszakkal. Tudom szeretni, amikor valaki önszántából szétteszi a lábát, mert hát amúgy jó pasi, és ettől reméli, hogy majd álmai nőjeként tekint rá, és onnantól szép, érzelmi alapú kapcsolat lesz köztük... utánna meg hangoztatja, hogy őt megerőszakolták.

2020. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod hogy az nem megerőszakolás ha nincs kedve de BELEMEGY a szexbe? Mindegy miért, de beleegyezését adta, így ez nem lehet erőszak, akár nem volt kedve, akár fájt a feje, akár nem is élvezte a szexet..

minden nőt megerőszakolnak? Nem...Sok nőt megerőszakolnak? Talán. Ugyanis az már erőszak, ha annyit iszik a buliban hogy azt se tudja hol van, hatot lát mindenből, majd valami faszi ezt kihasználva szexel vele. Na ez erőszak. És ez sok nővel előfordul hétvégente egy bulis estén

2020. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Èn jelenleg azt erzem eroszaknak hogy a parommal szexeltunk, es tudta hogy faj es megsem allt le. Sot elvezte hogy fajdalmat okoz
2020. máj. 31. 17:34
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ott kell hagyni, ennyi.
2020. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondtad neki, hogy fáj és hagyja abba?

Ha nem, akkor nem értem miről beszélsz. Ha meg mondtad és úgy folytatta, akkor hagyd el mert egy barom. És ez valóban erőszak. De ne várd hogy gondolatolvasó legyen a pasid. Attól hogy pl felszisszensz nem tudhatja hogy neked fájdalmaid vannak. Ilyenkor nyisd ki a szád és mondd mit akarsz.

2020. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!