Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 körüli csajok! Kavartatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 körüli csajok! Kavartatok, és szexeltetek már 30 körüli pasival, vagy tanárral? Mi a jó/rossz ebben?:)

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen, középsuliban
2020. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

#1!

A tanulmányi eredményed miatt, vagy volt kölcsönös vonzalom is?

2020. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

17 évesen jártam össze egy 34 éves pasival (nem tanárom). Szerintem nincs ebben semmi rossz, ha a felek élvezik. 17-18 évesen az ember még nem felnőtt, de érett már annyira hogy mérlegelje mi jó neki, eldöntse mit akar. Tanárral nem szexeltem volna, és a tanár oldaláról szerintem ez felvet kérdéseket. Erkölcsileg nem látom helyénvalónak, főleg nem ha valamilyen előnnyel jár az ilyen vagy kivételezéssel.

Mi volt a jó az én esetemben? Tapasztalt férfi volt, sok mindent tanultam tőle nem csak szex terén, de magamról is. Általa jöttem rá arra is mi izgat, milyen fétiseim, beállítottságom van. Tényleg sokat tanultam és az utána következő partnereim mind ódákat zengtek rólam kb. Még elég tapasztalt férfiak is azt mondták ritkán vagy még nem is találkoztak hozzám hasonló csajjal. Szóval végülis úgy érzem nekem ez nagyon jó élmény volt és nagy hatással volt rám:) sosem bántam meg

2020. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

#3


Undorító ribizli. Ezek a nők 2020-ban...

2020. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

4. Csak az a bajod h nen veled kavart... ettol nem ribizli.


pedig en is igy 30hoz kozelitve tudnek mar mutatni ezt azt egy fiatalabb csajnak. 18 evesen 0 tapasztalattap nem sokat tudtam volna neki mutatni. Szerintem jo ez hogy felvallalja.

2020. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

#4

Úristen, két ember saját beleegyezéssel lefekszenek egymással és mindketten boldogan, bármiféle sérülés nélkül válnak el. Micsoda tragédia! Tudtad, hogy a középkorban az ennél kétszer nagyobb korkülönbség is gyakori volt?


Nem, engem mindig jobban vonzott a saját korosztályom. Tanárral már csak erkölcsi alapok miatt se feküdnék le.

21/L

2020. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Egyetem első évében, a srác következő félévben szembe nézett velem órán, ugyanis ő lett a tanárom, nem volt kínos 😅

Mondanom sem kell, nem jarkaltam be az órákra, megbeszeltük, hogy egy beadando elég lesz😅

2020. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

7es vagyok a válaszom lényege lemaradt😂

Pro: több szabadidőm lett, megtudtuk beszélni (1x történt meg egy buli után)

Con: Sokszor rám nyomult utána még ittasan miközben nekem már volt barátom (tudott róla), nagyon sok kellemetlen szitum volt ezmiatt (egy társaságba jarkaltunk ki), később tudtam meg, hogy amugy neki akkor egy évek óta tartó kapcsolata volt...

2020. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanárral nem, mert az illető nem sokáig lenne tanár. Ettől még előfordul a történelemben hogy 18-20 éves lányok jó kiállású, határozott "csajozógép" 30-as pasikkal is d.gnak.
2020. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!