Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első alkalomkor illik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első alkalomkor illik a lánynak felhúzni a gumit? Vagy inkább a fiú csinálja?

Figyelt kérdés
máj. 10. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ehhez a fiúnak kell főleg értenie, és egyszerűbb magadra felhúzni, mint másra. Szóval a fiú csinálja.
máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Inkabb a fiu dolga. Nem kell sokat vacakolni a gumival.
máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Én is megtudom csinálni a rántottát, de jobb ha a nő csinálja.
máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Én szeretem felhúzni. 26/L
máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem ez a szakszerű, meg nem olyan biztonságos meg mittudomén, de amikor szájjal rakja fel az eléggé bejövős. Vagy hát végülis úgy a leg-suck-szerűbb a dolog :D
máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem illem kérdése. Ha a nő szereti és fel is tudja határozottan húzni, akkor persze.

Ha első alkalom, akkor valószínűleg nem tudja/nagyon zavarban lesz, akkor inkább a fiú húzza fel.

máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Világ életemben bajba voltam a gumival, számomra nagyon kényelmetlen és zavaró, volt hogy lelankadtam tőle, volt hogy nem akart feltekeredni, stb. És minden csajom, akivel használtam, segített mindig ha látták, hogy nem megy simán, és ez szexi volt. De olyan nem volt sosem, hogy szájjal tudja feltenni. Szerencsére már évek óta nem kellett gumit húzzak a farkamra.
máj. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Azt hittem csak én vagyok így ezzel.de látom másoknak is probléma a gumi használata.

Ráadásul én allergiás is vagyok rájuk. Persze ha kell akkor kell.

máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!