Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom miért akarja mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért akarja mindig ezt?

Figyelt kérdés
Szex után mindig összebújva alszunk együtt kiflipózban, de mikor befekszem az ágyába fürdés után, mindig ajánlja nekem hogy húzzak fel egy bugyit. Én jobban szeretek meztelenül aludni. Ez miért lehet, h bugyizni akar, de előtte meg ott szexeltünk?

2020. jún. 1. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Jo kérdés. Én imadnám ha egy meztelen csaj aludna mellettem...
2020. jún. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, de miért nem kérded meg róla mondjuk?
2020. jún. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarja hogy összekend az ágyneműt.
2020. jún. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Ez jó kérdés. Én inkább olyat nem találok, aki meztelenül aludna este, mert mindenki húz fel bugyit :D

Az összekenés dologban lehet valaki, de teszel a lábad közé egy zsepit, tapasztalataim szerint amennyiben nincs meg, az is megteszi.

Szóval fogalmam sincs, lehet hülye :D


23/F

2020. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél, hogy éjjel megkíván és,, véletlenül '' betenné...
2020. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is olyasmi lehet amit az utolsó mondott, nem akar mégegyszer felizgulni, vagy ilyesmi
2020. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bazky, együtt alszotok, együtt keféltek, de ilyen triviális kérdést MI válaszoljunk meg neked?
2020. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!