Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány ismerősöm férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány ismerősöm férfi partnert keres egy meleg férfi barátja mellé, ti belemennétek?

Figyelt kérdés

Egy beszélgetés során ez a furcsa lehetőség merült fel. A csaj elég vonzó, vele szívesen lennék, de cserébe a csaj a fickoval egyutt kényeztetne orálisan, a továbbiakban pedig mehetne a normális együttlét csak a csajjal. Szoval lényegében a csaj mellett a fickó szájába is bele kerülne a szerszám.


Azert azt hiszem ez tul nagy áldozat :D



2020. jún. 1. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer élsz! Mit számít ki mit mond, lesz egy jó élményed és kész!
2020. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te most emeleti szinten kérdezted ezt meg vagy összekötöd a csaj azzal, aki belemenne így a randiba velük?
2020. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még teljesen vállalható. Egyszerű, amíg a pasi szop, addig nem nézel oda, és azt gondolod, hogy a csaj csinálja.
2020. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én azt hittem már attól homi vagyok félig, hogy egyáltalán elgondolkoztam rajta :D érdekes vélemények
2020. jún. 1. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy biszex simán belemenne. Egy heteró meg morfondírozna... azon hogy mennyire tetszik neki a csaj, mennyiére "érné meg" neki hogy elviselje sz.pja egy darabig egy pasi ha utána megdughatja az adott csajt.

Speciel én nem mennék bele a világ legjobb nőjéért sem, de aki nagyon ki van éhezve, vagy nagyon kívánja az adott csajt az lehet igen.

2020. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy dugásért bármikor beleraknám még egy krokodil szájába is a farkam.


34F incel

2020. jún. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 manly ***** válasza:
Én belemennék ilyenbe ha a lány jelen van és aktív, irányítja a dolgokat. Pl engem dugnak, közben ő szop, meg ilyesmi.Vagy pl. a fiú szop, közben a lány nyalja a fenekem.
2020. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!