Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fúk ti belemennétek így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fúk ti belemennétek így kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel bejövünk egymásnak. Ő meleg, én letudok feküdni nőkkel, viszont inkább a fiúkhoz vonzódom. Emiatt csak szexkapcsolatot tudok elképzelni meg később megnősülnék, gyereket szeretnék.Meg nem vállalnám fel, mert az egész környezetem homofób. Így lehet szexbarátokat találni?
2019. máj. 1. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Elnézést kérek, nem vagyok biztos abban, hogy jól értem a kérdést. Szóval alkalmi szexpartnert keresel, de komoly kapcsolatot nem szeretnél. Szerintem ez eléggé létező jelenség, szóval biztos találsz olyanokat akik ezt keresik, vagy belemennek ebbe.

Én személy szerint annyira nem támogatnám ezt, mert kicsit úgy érezném, hogy egy eszköz vagyok amit használsz ha szükségét érzed, aztán berakod a garázs mélyére és visszamész majd a kis életedbe.

Meg persze az is érdekes számomra, hogy ilyen céljaid vannak mégis férfiakkal szeretnél szexelni. Mi lesz ha majd gyereked lesz és "megnősülsz"? :D

2019. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert lehet, hogy a fiú akiről írtam komolyabbat szeretne. Tudom, hogy nem tisztességes a nőkkel szemben de nem tudok férfiak nélkül meglenni. Felőlem az aktuális barátnőm is félreléphet, meg a feleségem is mert nem érdekel.
2019. máj. 1. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor azt a fiút aki komolyabbat szeretne hagyd békén. Csak összetörnéd a szívét és pazarolnád az idejét hogy valaki olyat találjon aki tényleg megbecsüli. Csak szexre biztos tudsz találni más pasikat. Remélem majd ha feleséged lesz akkor azért letisztázzátok hogy nyitott kapcsolatot akarsz és nem a háta mögött fogod megcsalni.
2019. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!