Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti belemennétek egy szimpátia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy szimpátia alapú, érzékibb barátság extrákkal dologba?

Figyelt kérdés

Vagyis nem sima szexről szól a dolog, hanem akár közös program (pl. mozi, filmnézés), beszélgetések, és vannak érzékibb tartalmak is, pl. csók, összebújás, puszi, simi, stb., nem csak 1 lyuk és egy f.

Így sokkal biztonságosabb is lehetne, hogy nem össze-vissza szexel a 2 fél, van egy fix partner, akivel kellemesen is lehet időt tölteni, kölcsönös kedvelés, de még nem kapcsolat (nem élnek együtt, függetlenség)

Lehetséges ez?

Nekem szimpatikus



2019. máj. 9. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha a szimpátia meglenne én belemennék! 20/f
2019. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk ez tart már négy éve és semmi gond nincs belőle. Nem bántam meg, hogy belementem
2019. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve szeretnék ( ismét ) ilyen barátságot...Teljes kudarc ezen a téren a próbálkozás. Instant szexet keres mindenki, nemhogy közös programokra nincs igény, de érzékiség....volt, aki szinte körberöhögött, amikor ezt a szót hallotta tőlem.

Mivel tudom, milyen egy ilyen barátság, nem adom lejjebb. Ha nem lesz értelmes partner, akkor inkább magam maradok.

2019. máj. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem ideális lenne.
2019. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
igen f 40
2019. máj. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jo lenne.

Pont ilyet keresek Miskolcon.vagy környékén.

2019. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem most alakul a dolog
2019. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyet szeretnék.
2019. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedésből, de neked mi lenne a különbség az általad keresett barátság és egy sima párkapcsolat között? Az együttélést leszámítva, bár szerintem az a kapcsolatnak sem feltétlenül kritériuma/velejárója. A függetlenséget kifejted egy kicsit?
2019. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert magamat ismerve beleszeretnék és nem tudnám elviselni, hogy másokkal is lefekszik, ha én nem vagyok ott.
2019. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!