Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, fordult màr veletek elő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, fordult màr veletek elő, hogy olyan erős orgazmusotok volt, hogy közben bepisiltetek? (Pasik ne válaszoljanak, mert tudom hogy itt minden pasi olyan orgazmust tud okozni minden nőnek)

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
A squirt nem pisi.
2020. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Spricceltem mar, de az nem pisi
2020. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Spricceltem már, de ahogy írták az nem pisi. Olyan nem volt hogy konkrétan bepisiltem volna
2020. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Teljesen olyan érzés. Mintha nem tudnàm visszatartani.
2020. jún. 1. 22:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még nem.
2020. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy fent is írják a squirt az nem vizelet (bár azt is tartalmaz). Nem minden nő képes rá, bármilyen "virtuóznak" is gondolja magát az adott pasi. Aki viszont képes rá annak hajrá - a pasiknak szokott tetszeni, ne fogja magát vissza, sose szégyellje ami az ágyban történik :)
2020. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy írták előttem, squirt a neve a jelenségnek. Nekem is volt már párszor. Az első alkalomnál azt hittem bepisiltem. Teljesen olyan érzés volt.

Eddig csak magamnak tudtam okozni, páromnak nem sikerül

2020. jún. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Pisilés nem volt, spriccelés már igen.
2020. jún. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
54%
7-es,mond már el hogy csináltad magadnak?
2021. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!