Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sugar Daddy férfiak! Ingyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugar Daddy férfiak! Ingyen budapesti lakhatás mellé mekkora a minimum összeg, amiből kihoztatok egy sugar babyt?

Figyelt kérdés

Nem luxus modell kell, gyakorlatilag 18-40 éves korig (ha jól tartja magát) jöhet bármi. Külsőre két kritérium van, ne legyen túlsúlyos és legyen ápolt.


Nem nagypapi vagyok, átlag testalkatú, enyhén sportos 30 éves srác. Ezt azért írom, mert egy 70 éves pocakos papi gondolom extrának számít.


Illetve semmi rejtett perverzióm vagy speciális fétisem nincs. Normál szexet szeretnék, ahol a nő is élvezi az együttléteket.



2020. jún. 2. 03:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Még dobj rá 150-200e-t kb.
2020. jún. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy olyan üzlet ahol a két fél szabja meg az árat. Van aki nem is pénzt kér (mert attól kvának érezné magát), hanem hogy néha kapjon ezt-azt (cipő, táska stb). Más meg fél milla alatt hozzád se szól. Ez teljesen egyén és helyzetfüggő, még a legjobb nőknél is. Meg kell beszélni, "le kell alkudni", hogy mi az amit nem szégyell elkérni és hajlandó vagy kifizetni.

Egy mellékes kérdés. Átlagos (sőt kicsit sportos) 30as pasinak aberrációk nélkül miért kell fizetnie a szexért? Ennél kicsit tartsd már többre magadat is, meg a nőket is... N

2020. jún. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

"Átlagos (sőt kicsit sportos) 30as pasinak aberrációk nélkül miért kell fizetnie a szexért?"


Hát mert van ott valami aberráció amivel nincs tisztában :)

2020. jún. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2-es: Azért, mert a nők párkapcsolatot akarnak nekem meg az a része nem megy. Nem tudtam, hogy ez aberrációnak számít, de akkor megtaláltuk közösen.
2020. jún. 2. 07:32
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Mit értesz az alatt, hogy nem megye neked a párkapcsolat?
2020. jún. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretek színészkedni és a valódi önmagamnál izgalmasabbnak, viccesebbnek és érdekesebbnek mutatni magam azért, hogy elérjem azt, amit anyagi javakkal sokkal egyszerűbben elérek. Nem értek a nők nyelvén, egyszerűen nem megy.


És semmivel sem tartom inkorrektebbnek, ha a szex elérése érdekében színészkedek egy sort, mintha lefektetjük ketten, közös megegyezéssel a feltételeket és egyikünk sem árul zsákbamacskát.


Egy unalmas ember vagyok, akivel a tanuláson, munkán, karrierépítésen túl nem történt semmi izgalmas, érdekes és említésre méltó.


Végül pedig boldog vagyok a kialakult életemmel, szokásaimmal, egyedül a szexualitás az, ami hiányzik belőle. Nem akarom túlkomplikálni.

2020. jún. 2. 08:27
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
A kiszemelt lánytól kérdezd meg, hogy mit kér, mennyit kér.
2020. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Szexkapcsolat? Nem neked akarok spórolni, de pont manapság már nemcsak a házasság és a kurtizánok léteznek, mint kapcsolati formák.
2020. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Ja, tehát alacsony önbecsüléssel rendelkezel és a pénzzel próbálod kompenzálni a hiányosságaidat az önfejlesztés helyett...
2020. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
30 évesen kb évi 20 tini és huszonéves csajt dugtam meg kapcsolat nélkül. Sugar babyt sokkal nehezebb találni mint szexpartnert, hidd el.
2020. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!