Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sugar Daddy férfiak! Ingyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugar Daddy férfiak! Ingyen budapesti lakhatás mellé mekkora a minimum összeg, amiből kihoztatok egy sugar babyt?

Figyelt kérdés

Nem luxus modell kell, gyakorlatilag 18-40 éves korig (ha jól tartja magát) jöhet bármi. Külsőre két kritérium van, ne legyen túlsúlyos és legyen ápolt.


Nem nagypapi vagyok, átlag testalkatú, enyhén sportos 30 éves srác. Ezt azért írom, mert egy 70 éves pocakos papi gondolom extrának számít.


Illetve semmi rejtett perverzióm vagy speciális fétisem nincs. Normál szexet szeretnék, ahol a nő is élvezi az együttléteket.



2020. jún. 2. 03:12
1 2
 11/14 anonim válasza:
24%

Én őrült vagyok xd 😂😂😂


Tudom senkisem kérdezte de ezt muszáj volt 😅

2020. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld már...

Ha sugar babyt akarsz tartani, akkor gondolom van mit aprítani a tejbe.

Regisztrálsz tinderre, felraksz magadról pár képet, amin látszik hogy vagyonosabb vagy, le se tudod majd vakarni magadról a huszonéves ribizliket. Persze a legtöbb másra nem jó, minthogy egyszer vagy párszor beleüríts, de jön majd úgyis másik.

Ráadásul pont hogy a sugar baby tartása borítaná fel az életedet, az hogy összehozol alkalmikat vagy szexkapcsolatot ahol ha van kedvetek találkoztok, dugtok, aztán mindenki megy a dolgára, sokkal egyszerűbb szerintem. Meg olcsóbb is. De te tudod...

2020. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sugar babynél ha oda is költözne hozzád, akkor is kell egy adott összeget adnod neki, máshogy nem hiszem, hogy sokan vállalnák.

De azt ketten kell megbeszélnetek, hogy ez az összeg mekkora.

2020. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#10 lehet hogy ezt megcsináltad, de valszeg nem most volt.
2020. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!