Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a különbség aközött, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség aközött, hogy ingyen lakhatás+meló szexért vagy x nettó y tudásért és y diplomáért?

Figyelt kérdés

Mert a társadalom teljesen különbözően ítéli meg. Ráadásul pont az szorulna rá jobban, akinek nincs y diplomája.


Miért lettek az emberek ennyire álszentek? Főleg a 21. században, amikor amúgy is csúcson van a külső (Tinder és társai, húspiac maxra tolva, fotó alapján rögtön ítélő bizottság) és a vagyon (Puncs.hu és társai) alapján történő társkeresés.


Ilyesmit csak a nőknek szabad legálisan? Ha férfi teszi, akkor az már megbocsáthatatlan bűn?



2020. márc. 21. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit akarsz pontosan megtudni
2020. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy értelmezed, ahogy akarod. Szándékosan nem akartam konkrétumokat írni.


De itt egy tetszőleges példa:


1. lehetőség: végezz el egy egyetemet, félévenként 400 ezer + megélhetés VAGY államilag támogatott + megélhetés, 4 év és utána esélyes vagy havi 300 nettós fizetésre, ami megy felfelé. Csak éld túl ezt a 4 évet.


2. lehetőség: ingyen lakhatás esetleg még munka is vagy a munkádból származó pénz 100%-a a tiéd, nem kell lakhatásra fizetned, azt csinálsz a lehetőséggel, amit akarsz.


Első eset megítélése: teljesen természetes, ha aoád, anyád nem tudja előteremteni, akkor megérdemlik, biztos az ő hibájuk, vagy te nem vagy annyira profi, hogy 4 évig tutira legyen diákmelód, akkor így jártál.


Második eset megítélése: a férfi egy utolsó szemét, hiszen visszél az ingatlanjával, mint "hatalmával" a nő pedig egy utolsó sugar baby, ha ebbe bele megy.


Ezt a kettős mércét nem tudom hova tenni.

2020. márc. 21. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan semmi bajom a sugar babykkel, ha ezt az első perctől nyíltan és őszíntén felvállalja és elmondja.
2020. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lehet, mert az első esetben a nő “fejlesztésére” adja neki a pénzt. Meg a második opciónál az is lehet, hogyha mondjuk cégvezető azért, hogy jobb pozíciót ad, kihasználja a nő “tehetetlen” helyzetét, és másképp nem léptetné elő, zsarolhatja és hasonlók.
2020. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most mit is tartasz igazságtalannak? Az hogy ha valaki a p...náját dobja be lakhatásért, na meg pénzért? Mert azt akár minden menet után számláz, akár "általándíjat" kér minden társadalomban, minden korszakban k...vának tekintették. Ez nem igazságosság kérdése.
2020. márc. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sőt minden nő még aki férjhez megy az is pénzért teszi.

Próbálj meg nem adni neki fizetést , akkor mit fog csinálni.

Tudom lefognak pontozni de ennyi.

2020. márc. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!