Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom az exével csak analisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom az exével csak analisan szexelt. Velem ez nem jön össze, kiprobaltuk többször is, de nincs benne semmi élvezet, semleges érzés az egész. Ez normális?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Mindenkinek más és más jó!
2020. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Én is csak análisan szexelek a barátommal, mert meg akarom őrizni a szűzességem az esküvőig. Én találok benne élvezetet, de ez személyfüggő lehet.
2020. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek igen.

Én is ismerek ilyen párt.

2020. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudtok esetleg tippeket adni, hogyan lehetne ezt a fajta együttlétet jobbá tenni? Vagy ha eddig nem jött be akkor inkább hanyagoljam egy ideig? Nem szeretném hogy bármi hianyerzete legyen a páromnak, mert nagyon szeretem.
2020. jún. 2. 12:05
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A páromat azután kezde izgatni az anális szex és a szabadban vagy olyan helyen ahol lebukhatunk miután elolvasott egy-két könyvet. Ilyen tipkus nőknek íródott erotikusa rosszfiús macsós könyvet.

Ott megtetszett neki az ahogy leírták, meg úgy maga a fantázia is, és akkor abból vittük át a való életbe.

Egy próbát megér nektek is.

F

2020. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Olvastam ilyen könyveket, köszönöm. Fantázia szintjen mindig is izgatott, de kiprobaltuk és vártam a jó érzést és semmi... Na mondom akkor megegyszer mert ez nem lehet... És akkor is semmi, pedig a normál szexet imádom, többször is elmegyek közben... Lehet be kell látnom hogy ez nekem nem megy
2020. jún. 2. 12:11
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Az hogy van aki szereti az anális szexet normális - ahogy az is, ha valaki meg nem (nem vagyunk egyformák). Van akinek bejön, van akinek nem.

Az viszont nem normális ha a párod csak így akarja és rád akarja erőltetni, nem foglalkozva azzal, hogy neked mi a jó.

Higiénia, síkosítás, fokozatosság - ettől még nem fog mindenkinek bejönni.

2020. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hála az égnek nem csak így akarja, mert akkor már nem lennénk együtt, mert nem tudnám kielegiteni. Teljesen jó a kapcsolatunk, mindent megbeszélunk, ahogy ezt is. Csak kíváncsi vagyok vannak e mások is így ezzel a témával, vagy csak én. Nem erőlteti rám, mert tudja hogy nekem ez nem élvezhető, ezért olyanokat csinálunk inkább ami mindkettőnknek belefer.
2020. jún. 2. 12:18
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem volt az a várt jó érzés, de rossz sem? Tehát neked semleges vagy inkább rosz?

Mert ha semleges akkor kipróbálhatnátok segédeszközzel is, a párod szereti análisan ok, akkor ő ott lesz, vaginálisan meg egy vibrátor vagy dildó.

Hátha úgy ad egy kis pluszt.

Ha nem erölteti és neked nem rosz akkor próbálgassátok amikor van kedvetek.

2020. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Anál közben kézzel izgassa a csiklódat, azt az én partnereim nagyon szeretik.
2020. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!