Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítottatok már amiatt vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már amiatt vagy szakítanátok, ha a partnereddel a libidótok nagyon eltérő lenne?

Figyelt kérdés
Pl: egyikőtöknek heti 1-2 alkalom elég, a másik pedig minden nap kívánja az együttlétet akár többször is.

2020. jún. 2. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Volt olyan pasim aki heti 1x akart csak szexelni. Azt hittem az én hibámból, de mint kiderült neki szimplán kényelmesebb volt kielégíteni. És hát az a 1 szex se volt nagy durranás... 3 hónapig bírtam. Próbáltam javítani rajta, de azt mondta erőszakosan nem megy neki. 23/N
2020. jún. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Szakítottam már emiatt. A mostani párommal is ez a 'problémám'.. de nagyon sok más dolog van ami miatt imádom és különleges embernek tartom. Ezért próbálok alkalmazkodni. De sok konfliktus volt már ebből köztünk, pedig friss a kapcsolat:/ ne tudom mi lesz a vége, de piszkosul nehéz alkalmazkodni ehhez. De talán idővel lenyugszom ha így megy tovább

N

2020. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Hasonló helyzetben vagyunk a párommal. Ő kívánja többször. Kompromisszumot kötöttünk, nem ilyen nyíltan, de én a heti 2-3 alkalomnál többször benne vagyok a szexben, ő meg úgymond "lemondott" a mindennapi menetekről, viszont így sem sok nap marad ki a héten, általában 1-2,a közbeni időkben máshogy elégül ki, kézi/szájmunka, vagy ha néha kedve szottyan magának. :)

Baromi nehéz, nem mondom hogy nem. Mindenkettőnknek nehéz, de alkalmazkodunk egymáshoz, mert ezt leszámítva klappol kozottunk szinte minden, és nagyon szeretjük egymást. Ez ilyen. Egy kapcsolatban mindig van valami, amiről le kell mondani, cserébe valami másért. Van akinek ez belefer, hogy a szex legyen, van akinek nem, nincs ezzel gond. Nálunk így működik. :)

26N,2 éve együtt(is élünk)

2020. jún. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Az csak tőletek függ,s kar erre itt peldát keresni!

Azt kellene tisztáznotok mi az oka!

Lehet aki heti egyszer akar rendes szexet,hajlandó teged minden nap kielégíteni maskeppen,mert szeret es neki az is örömet okoz,ha te boldog vagy!

Az is előfordúlhat, hogy minden nap szexel veled, de nem szeret es igazabol nem is erdekli neked mi a jó,csak ez az igénye!

2020. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Férfiként emiatt nem szakítanék. Nekem pl elég heti 2-3, ezen felül meg annyiszor kielégítem szájjal a barátnőm, amennyiszer akarja. Én sem dünnyögök neki, ha van olyan hét amikor semmit nem kíván. Nem esik jól, de ha nekiállok veszekedni, azzal mi van megoldva? Majd jól leblokkol, vagy még úgy sem akarja. Így működünk, különbözőek vagyunk.

Egyébként nekem sokat számít, hogy jól kijövünk. Ezt nem dobnám el csak azért, mert néha vagy én vagy ő nem kívánós.

2020. jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Én szakítanék. Aki többet akar annak rossz hogy a másik folyamatosan elutasítja. Rámegy az önértékelésére, úgy érzi hogy nem az aktust, hanem őt nem kívánja a párja, magát hibáztatja.

A másik fél pedig úgy érzi ráerőltnek olyan dolgot, amit ha kötelező jelleggel kell csinálni még annyira se fogja akarni mint eddig, raadásul gyötörni fogja a bűntudat hogy nem tud mindent megadni a párjának.

Persze kis eltérést lehet korrigálni, de ez az egy dolog amiben szinte lehetetlen kompromisszumot kötni, mert nincs olyan hogy mindketten megkapjátok amit akartok. N

2020. jún. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen, szakítottam. Belekényelmesedett a kapcsolatba, ami azzal is járt, hogy kevesebb és átlagosabb volt a szex. Először párszor szóltam, aztán meguntam és léptem.
2020. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem szakitanek, ha minden más rendben van a kapcsolatban.
2020. jún. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem egyszeru. En hasonloban vagyok, en szeretnem a tobbet. Paromnak meg sokszor heti 1x sincs kedve, nekem meg akar naponta is.

Sajnos amit 6os leírt, az teljesen így van. Rámegy az ember önértékelése, és egy idő után már bele se akar kezdeni, mert arra számít, hogy úgyis csak visszautasítás lesz. Nagyon szeretem a parom, de iszonyat nehez ez igy. Pedig volt ido amikor ő is igényelte a többet. Valahogy hiszek abban hogy ezen lehet változtatni. Talán ez is arra motivál hogy tartsak ki mellette.


A szex nem minden, de fontos hogy stimmeljen egy kaocsolatban. Es nehez ha nagyon eltérő a libidó.

2020. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Ja, 30 f voltam,9es
2020. jún. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!