Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok ennyire vonzóak?

Figyelt kérdés
Nem tudok betelni veletek. Nem tudok betelni a nunitokkal, a popsitokkal, a mellekkel, úgy érzem, hogy meg kell dugjak minden nőt. Őrjítő, ahogyan a kis puncitok jelen van a maga valóságában, hogy olyan puha, nedves, meleg, szép, körülötte a vonzó combok, finom popsi. Amikor behajoltok, akkor pláne azt érzem, hogy oda kell mennem megtermékenyíteni titeket. Ti nem éreztek férfiakkal kapcsolatban ennyi szexualitást? Én sokszor majd fel robbanok.

2020. jún. 3. 10:39
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Én most a saját vágyaimat írtam le, nem a tiédet.
2020. jún. 3. 11:11
 12/25 anonim ***** válasza:
Látod , akkor minden rendben, mert én meg a saját gondolataimat írtam le a vágyaidról, nem a tiédet😂😂
2020. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az a perverz, aki rámarkolt a seggemre a metrón? Ha igen, akkor remélem az orrod még törött marad egy ideig.

Nem, nem érzek ilyen beteges vágyat a helyes férfiak iránt. A barátom iránt igen, de ha látok egy helyes férfit, akkor se ugranék rá egyből. Nekem például a szexhez mélyebb és komolyabb érzelmek kellenek, mint az állati ösztönök felszínre törése.

22/L

2020. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Fogtam már meg pár nő seggét, sőt, pl. a buszon az ágaskodó farkamat oda szoktam érinteni a nőkhöz. Vagy ha mondjuk én állva utazok a buszon, a nő ülve, akkor úgy fordulok, hogy a sliccem minél közelebb kerüljön a fejéhez, az arcához. ;)
2020. jún. 3. 12:19
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

#14

Hányni tudnék az ilyenektől, de szerencsére kamus kérdező vagy. Mindegy, ha neked ez a boldogságod, mert az emberek átnéznek a létezéseden mert egy jelentéktelen senki vagy, ki vagyok én, hogy elrontsam az egyetlen akadályodat az öngyilkosság csábítása előtt?

2020. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

ez az evolúció miatt van

minél több nőt termékenyítessz meg, annál nagyobb az esély a génjeid fennmaradására

én pl nem szoktam nagyon felizgulni a helyes fiúktól, legalábbis a legtöbbtől nem

kell valami különleges, leírhatatlan, ami megfog benne

2020. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

15.

Nem kell púposkodnod nekem, mint valami tyúk. A te dagadt testedet úgyis elkerülném.

2020. jún. 3. 12:31
 18/25 anonim ***** válasza:
90%
A nyálaskodó szöveged pontosan tükrözi a személyiséged amit a #14, #17 hozzászólásoddal meg is erősítettél. Mármint mindegy neked csak lyuk legyen, de a hozzáállásod miatt az nem jön össze ezért frusztrált vagy (ledagadozol másokat) és tolakodó.
2020. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

Remélem tudod, hogy amire te büszkén hivatkozol, amiatt feljelenthető vagy szexuális erőszak vádjával. Felteszem te se örülnél, ha egy nálad kétszer nagyobb férfi mászna rád.

A barátom nem agresszív ember, mégis gondolkodás nélkül betörte az orrát annak, aki tapogatni kezdett. Szerinted ok nélkül? Nem, pont azért, mert ez (szerencsére) társadalmilag nem elfogadott dolog.

22/L

2020. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de ettől a szövegtől még én is hányok, nem lep meg ha menekülnek a nők előled, bár szerintem az okosabbak kihasználnak...
2020. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!