Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold kedvelő pasik!Felizgul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold kedvelő pasik!Felizgulnátok ha kiderülne hogy titokban más farkat élvez a párotok?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azért merült fel bennem, mert nyilván az izgatja az ilyen beállítottságú pasikat ha látja is vagy csak tudomása van róla.De mivan akkor ha a hölgy titokban csinálja és később kiderül.Akkor is izgatna?

2020. jún. 5. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen "felállás" lényege a kölcsönösség, így szerintem szülne ellenérzést, mégha valahol izgatná is a férfit.
2020. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.Biztos izgató lenne, de inkább kettős èrzès születne egy ilyen helyzetből.
2020. jún. 5. 16:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne izgalmas.
2020. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen vágyam, bár nincs tervben, hogy az elméletet belátható időn belül gyakorlattá konvertáljam.

Annyi biztos, hogy csak úgy izgatna ez a szituáció, ha minden döntés közösen születne meg, a másik férfi pedig emocionálisan csak egy "hús- vér vibrátor" lenne.

Az egész egy közös "játékként" funkcionálna.

2020. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok cuckold, mert az alázást nem tűrném, de izgalmas ha beveszünk még egy pasit.

A leírt helyzet nem izgatna, csak ha előttem csinálná a párom mással.

34/F

2020. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A nyitott kapcsolatoknak és a cuckoldnak is megvannak a maga játékszabályai. Nevezetesen az utóbbinak a közös megegyezés, a kölcsönös bizalom. Ha titokban, sunyiban és titkolózás után "bukik" le a páros hölgytagja hát az nem izgalmat vált ki, hanem nagyon parázs vitát, veszekedést.
2020. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


Volt ilyen. Elmondtam a lánynak h izgat a megcsalás és beszélgettünk róla sokat, majd kb rá egy hétre elmondta hogy félrelépett előtte.

Kicsit elhűltem, de ki kellett mennem a mosdóba kiverni mert olyan kemény lett rá. 😂

Kicsit rosszulesett, de végül nem haragudtam rá nagyon. Utána többször is megtörtént. 28f

2020. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A tudtom nélkül nem izgat,éppen ellenkezőleg..
2020. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem az a cuckold fétises vagyok aki a megalázást kedveli. Szeretem elképzelni, hogy a párom mással dúg. Soha nem kivántam látni magát az aktust. A párom ilyen körülményeközött nem is tudna mással szexelni.

Az viszont felizgatna ha egyszer azt mondaná, hogy mással is dúgott. Persze szeretném előtte megbeszélni a részleteket is de mivel már beszéltünk erről nem zavarna ha azzal jönne haza, hogy most mással szexelt. A részletekre viszont kíváncsi lennék.

2020. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha a hátam mögött csinálja az válóok. ha tudok róla mert elmondja akkor nem gond, hajrá.
2020. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!