Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold kedvelő pasik!Felizgul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold kedvelő pasik!Felizgulnátok ha kiderülne hogy titokban más farkat élvez a párotok?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azért merült fel bennem, mert nyilván az izgatja az ilyen beállítottságú pasikat ha látja is vagy csak tudomása van róla.De mivan akkor ha a hölgy titokban csinálja és később kiderül.Akkor is izgatna?

2020. jún. 5. 16:36
1 2
 11/14 welcome1976 ***** válasza:
Igen. Így is izgatna. De jó van ha elöttem dugnak meg.
2020. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A cuckold lényege, hogy tudd, lásd. Ha titokban csinálja, az már inkább megcsalásnak számít.
2020. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A cuckold nem ezt jelenti, ez csak megcsalás.
2020. jún. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mikor már szakítottunk exemmel, és még osszejartunk dugni. Kiderült, hogy ez alatt smárolt egy pasival. Furcsa mód izgatott és mivel amúgy is bèkulni akartam rá akartam venni, hogy lazítson és feküdjön le vele aztán utána beszéljük át a kapcsolatot...

Hát az lett belőle, hogy ő nem akarta még csak azt se elmondani, hogy mit beszéltek, engem a titkolózás kiakasztott jól össze vesztunk azt vége lett teljesen... Kis hülye ...

2020. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!