Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha kiderülne egy 22...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha kiderülne egy 22 éves lányról hogy szűz, nem hátrálnátok meg?

Figyelt kérdés
Nem tartanátok furának?
2020. jún. 6. 06:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem hátránlnék meg. Most érett meg agyban és lelkileg arra hogy elveszítse a szüzességét, vagy most talált egy olyan partnert akivel ezt megélné. Ebben semmi gáz vagy fura nincs, itt a te gondolkodásoddal van a gond. Nem mindenki arra hajt, hogy minél hamarabb letudja a dolgot, mert ez nem egy kötelezően időre teljesítendő feladat.


Sőt, inkább becsülendő, hogy nem rakja szét a lábát a pasiknak 14-15 éves kora óta.

2020. jún. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lenne sem fura, sem hátráltató tényező. Igazából nem befolyásolna. Nem ház dolog ez, lányoknál szerintem kevesebb, de egyébként férfiakból rengetege szüzek még a 20-25 éves korosztályban.
2020. jún. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hátrálnék meg! Minden rendben, ha kettőnk között meg van az összhang.
2020. jún. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem és nem! Még szimpatikus is lenne.

F

2020. jún. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%

Én inkább meghátrálnék, nekem az a tapasztalatom hogy aki 20 éves kora körül szűz, ott valami gond van fejben, úgy értem van valami ok

(Erősen vallásos, antiszociális, depressziós) ami miatt addig nem vesztette el és nem is veszítené el könnyen (legalábbis ez az amit tapasztaltam, lehet én botlottam pont rossz lányokba :D)

Szóval ja, én inkább hanyagolnék egy ilyen csajt.

2020. jún. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem, csak érdekelne h még h h szűz.
2020. jún. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Noren1989 ***** válasza:
100%
Kicsit talàn furcsàllnàm, de ettől nem kerülne a hàtrànyosan megkülönböztetettek közé. Megbeszélnénk az okokat és haladnànk tovàbb.
2020. jún. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hátrálnék, sőt! Egy életre megszerettetném vele a szexet. F 42
2020. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
27%

Én meghátrálnék. Egy jó csajt már úgy 13-14 éves kora óta körülrajonganak a srácok. Ha egy sem kellett neki, akkor bizony olyan alkat, hogy nem hiányzik neki a testiség, vagy jól elvan magával, barátnőjével.

A közerkölcs ma már laza, 15-16 éves lánynak már tök nyíltan lehet a legtöbb családban “ottalvós” barátja, ezen már egy mai nagymama sem szörnyűlködik.

2020. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!