Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemző férfiaknál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző férfiaknál, hogy orális szex esetén érzékeny?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon nézelődve teljesen ellentétes dolgokat olvasok. Arra lennék kíváncsi hogy mennyire jellemző, hogy nincs vagy minimális az igénye az orális szexre mivel érzékeny és épp ezért nem esik jól.

Köszönöm a válaszokat!

Lehetőség szerint férfiak válaszoljanak, köszi.


2020. jún. 7. 11:53
 1/5 Á.Zoli ***** válasza:

Ha ritkán van lehúzva a bőr, akkor viszonylag érzékeny lehet a makk és a fék környéke.

Felhúzott bőrrel viselve, lehet szoktatni, hogy kevésbé legyen érzékeny.

Esetleg könnyen vagy nehezen húzható a bőr? Szűkülete van-e? 🧐🙄🥺

2020. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam épp ellenkezőleg van ez.

Folyamatosan szabadon van a makkom(nem vagyok körülmetélve,csak rövid a fitymám),emiatt érzéketlenebb.

Nem vágyok az orálra,mert sokáig tart.(eddig 1 csajnak sikerült végig szájjal,de láttam rajta,hogy örült,hogy végzett)Kézzel jobban szeretem.

2020. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel ellentétes válaszokat olvasol, így valakinek érzékeny valakinek nem. Személyfüggő, nem tudsz általánosítani. Ez az adott partneredtől függ.
2020. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden férfinek érzékeny - az erősségtől, intenzitástól függ hogy mennyire. Ezért van az, hogy ne fogazz - na arra minden férfinek érzékeny.
2020. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nem kérek több privát üzenetet:)


Nem a fogazás a probléma ..a ferfi érzékenysége.

Valószínű ez a típus nem túl gyakori, csak nekem sikerült véletlen kettőt is kifogni a nem túl sokból.

Ezt a válaszokból és a privát üzenetekből is leszűrtem,nem igazán ment át a kérdésem lényege.

Köszi a válaszokat még egyszer!

2020. jún. 7. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!