Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyre több nőre jellemző, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több nőre jellemző, h mindenben jobbak akarnak lenni a férfiaknál és többnyire ez sikerül is nekik, de mire mennek vele!?

Figyelt kérdés
Egyre inkább látom azt elterjedni, hogy sok lány gyakorlatilag sportot űz abból, hogy mindenben lekörözze a férfiakat és általában ez sikerül is nekik. A 20-on éves korosztályban ha körbenézek magam körül mindenhol, mindenben a nők a sikeresebbek, ők a szépek, ők vonzóbbak, ők tanulnak jobban, többségében ők végzik el az egyetemeket, ők a sikeresebbek az életben. A kérdés csak az, hogy mire mennek ezzel? Felnőtt egy teljes generáció, ahol néhány kivételtől(pl. műszaki) eltekintve kb. minden területen a nők a jobbak, ami brutális mennyiségű szinglit eredményez, mivel a 20-as korai 30-as korosztály egy tekintélyes része ilyen hiper, szuper, teljesítménykényszeres, maximalista nőkből és életképtelen, gyenge akaratú, önbizalom hiányos férfiakból áll, akik érthető okokból nem nagyon tudnak egymással összejönni. Én ezt férfiként írom, hogy ez látom, persze ez nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen lenne, de a többségre ez a jellemző. Én magam pl. az arany középúton vagyok, jól nézek ki, lediplomáztam, dolgozom, befektetek, elköltöztem otthonról, kiegyensúlyozottan élek, de nem törekszem a maximalizmusra, aztán több lány már erre azt mondja, hogy már önmagában ennyivel kimagaslok az átlag pasik közül, de az átlag nő színvonalat még nem ütöm meg, ahhoz egy sokkal jobb munkahely kéne vagy legalább 2 műszakban dolgozni egyszerre, meg minimum egy PhD-t letenni az asztalra és újabb és újabb célokat hajszolni megállás nélkül, akkor talán már egy átlag lány is fel tud nézni rám. Hát amikor ilyen szöveget lenyom egy csaj én konkrétan képenröhögöm és megmondom, hogy én így érzem magam jól a bőrömben és ha neki ez nem elég, akkor keressen mást, vagy éljen egyedül, mert általában ez a sors vár a maximalistákra.
2018. jún. 15. 14:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%

És te mire mész azzal, hogy ezen kattog az agyad, miközben, elméletben hidegen hagy téged ez az egész?

Ellentétet veszek észre rajtad.


Változott a világ. Ennyi. Sok a karrierista, szingli nő és pasi is.

A politikai világban, és a vezetői státuszban még mindig többségében férfiak vannak.


És miért is van annyi töketlen pasi? Mindenki a saját életét éli úgy, ahogy akarja. Ha sok a rinya, arról ki is tehet? Az, hogy kinek milyen a végzettsége az megint egyén függvénye.

Az, hogy egyes pasik életképtelenek és gyengék arról megint nem a nők tehetnek.


Ja és miért nyomkodja a világ lakosságának 80%-a állandóan az okostelefonját? Miért lett a legtöbb ember telefon és internetfüggő?

2018. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 iamaveryniceguy ***** válasza:
61%
Te nem vagy férfi, hanem csak egy nyafogó fiú.
2018. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy hidegen hagyna a téma, pusztán ilyen karrierista nővel nem bírnék együtt élni, és hát azt tényként megállapítottam ,hogy egyre több van belőlük.


Azt sem írtam, hogy az életképtelen pasik a nők miatt lennének életképtelenek, pusztán csak ezt látom, hogy rengeteg közöttük az életképtelen, hogy milyen okból azt nem tudom, de eléggé kiherélten viselkedik a generációm egy jó része.


A folyamatos telefonnyomkodás egy egyéb probléma, ami miatt elhidegülnek egymástól az emberek, de az egy másik lapra tartozik.

2018. jún. 15. 14:41
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
Ne vedd férfiak elleni támadásnak, ha valaki jó akar lenni valamiben. Lehet, hogy ti folyton versenyeztek egymással, de még nem hallottam nőtől olyat, hogy "na, orvos leszek, hogy megmutassam a Pistának".
2018. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet mindenki a tesco-ban árufeltöltő, meg pénztáros, na...


Komolyra fordítva a szót: ez a maximalizmus inkább abból fakad, hogy manapság még mindig úgy tekintenek a legtöbb területen a nőkre, hogy CSAK NŐK, tehát hiába tesznek le ugyanannyit az asztalra, mint egy férfi, mégsem ismerik el őket annyira. Tehát mi a megoldás? Többet kell teperni, hogy ugyanazt az elismerést megkapd. A másik magyarázat pedig az, hogy a nők nem azért akarják kihozni magukból a legtöbbet, hogy többek legyenek mint a férfiak, simán ez csak magukra nézve egy igény.


Az pedig, hogy a férfiak életképtelenek, meg gyengék (te írtad így, nem én mondom), annak nem sok köze van ahhoz, hogy a nők mit érnek el. Ott van ugyanaz a lehetőség mindenki előtt, a férfiak is ugyanúgy tanulhatnak, dolgozhatnak, mint a nők (és ez egy nagyon fura mondat, ha belegondol az ember az elmúlt pár száz/ezer évbe). Mindenkinek szabad fejlesztenie magát, nem csak a nőknek, ha a férfiaknak ez nem jutott eszükbe, akkor így jártak. Ez nem hiszem, hogy a nők hibája lenne.

2018. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
69%
Nem csak hogy jobbak akarunk lenni hanem azok is vagyunk!:)
2018. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
20%

Ha egy egyednek nem születik gyerek, akkor azzal semmivé lesz a génállománya, szóval azt kell mondjam, hogy ez a típus egy evolúciós zsákutca, mely gének 1 generáció alatt eltűnnek.

Szóval, ha azt kérded mire megy vele, a válasz hogy a biztos pusztulásba.

2018. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%
Rám nem azért néznek fel a barátnőim, lány és fiú barátaim, mert PHD-m van. Mondjuk van, de már előtte is felnéztek. Én legalábbis nem ütköztem efféle ajtókba. Mosolygós vagyok és szeretek beszélgetni, megvan a magamhoz való eszem és nyitott vagyok másokra, a véleményükre, az életükre, mindenre. Nem kell materiális dolgokra gondolni a "felnézés" alatt. Az optimizmusra, pozitív hozzáállásra is legalább annyira fel lehet nézni. Hova tovább, attól még, hogy valaki elméleti fizikus, vagy épp agysebész még lehet egy bitang nagy nulla mások szemében.
2018. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
97%
Szerinted a sikeres nők csak azért akarnak sikeresek lenni,hogy lenyomják a pasikat? Ez nevetséges. Ébresztő! Nem minden a férfiakról szól. Ez sem.
2018. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

"tehát hiába tesznek le ugyanannyit az asztalra, mint egy férfi, mégsem ismerik el őket annyira. Tehát mi a megoldás? Többet kell teperni, hogy ugyanazt az elismerést megkapd."


Ez egy általános tévhit, ami már rég nem igaz. Legalábbis az értelmes cégvezetők nem a neme alapján választják meg a munkaerőt, hanem a teljesítménye alapján, így a legtöbb multinál pl. egyre több munkamániás nőt vesznek fel, mert azok sokkal keményebben dolgoznak, sokkal több terhet vesznek le a munkáltatóról, amiatt meg nem nagyon kell aggódni, hogy elmennek szülni, mert az ilyen nőknek sokszor még csak párjuk sincsen.

2018. jún. 15. 15:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!