Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nudista emberek nudista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roman00SA kérdése:

Nudista emberek nudista strandon okozhat problemat ha merevedesem lesz?

Figyelt kérdés
Feleseggemel reg keszulunk de szerinte miattam nem lehet mert ahogy o mondja merevedesem lesz ha kissebb huzat rám fuj. Szerinte ez nem etikus es perverznek neznenek . De ha ellazulok es mondjuk elszunditok nekem gyakran van merevedesem

2020. jún. 7. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem csinálnak nagy ügyet belőle, csak mutogatni nem illik. Ha feláll, akkor hasra fekszel vagy bemész a vízbe, ennyi. Sőt, van olyan nemhivatalos nudista strand, ahol még szexelni is lehet.
2020. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Hasra fekve aludj el! :)

(Egyébként nem probléma, ha merevedésed lesz, csak próbáld inkább eltakarni, mint mutogatni!)

2020. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Többynire nem szokták kedvelni, persze van ahol elnézik. Ha alszol tegyél egy szalmakalapot rá és akkor nem veszik észre, plusz a hidegvíz is segíthet, vagy esetleg elötte szexeltek és akkor nem leszel annyira érzékeny.
2020. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hat nem is csak a latvany miatt tortenne meg tudom hogy nem csak a legszexibb emberek vannak ott de ha beszundittok elfordul strandon is csak ott shortban vagyok nem latni rogton
2020. jún. 7. 15:36
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem fog különösebben érdekelni senkit. Kicsit távolabb helyezkedtek el a többiektől, nem mutogatod magad, ha feláll, ráteszel egy törülközőt, hasra fordulsz.


Emberek vagyunk, előfordul. Amit nem szeretnek, ha egyértelműen szexuális izgalom miatt másokat bámulsz és arra áll fel, meg mutogatod magad.

2020. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hat pont hogy nem akarnam hogy lassak
2020. jún. 7. 15:56
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Önuralom kérdése.

A meztelenséget nagyon-nagyon meg lehet szokni.

A nudin a merevedés főben járó bűn: hideg víz, hasra-fekvés, takarás.

Én már láttam, amikor egy pasit álló farokkal kivágtak a nudiról - nem szerettem volna a helyében lenni...

Egy normális nudin sok gyerek is van, így el kell fogadnod, hogy a nudi nem a szexről, hanem a szabad testkultúráról szól, ami a korlátlan meztelenségben nyilvánul meg!

A nudit és a kupit ne keverd!

Ahol dugni lehet az nem a nudista strand, hanem kupi!

2020. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem is keverem de en nem is kukolni indulok csak ismerem magam . Tenyleg semmi rosszbol de ettol tartok
2020. jún. 7. 16:10
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Menj távolabb a többiektől, ha merevedésed van, diszkréten eltakarod: hasra fekszel, vagy törülközőt terítesz magadra ott.
2020. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Több kérdés is volt az utóbbi időben ezzel kapcsolatban és mindegyiknél leírták, hogy akár ki is pakolnak a strandról.

A naturista emberek, akik szeretik a nudizmust nem a merev pénisz látványára kíváncsiak, és igen, meg fognak szólni, hogyha álló cerkával flangálsz. Rendszeresen járok, és több helyen is megfordultam már. Nem egy helyen elküldték akinek merevedése volt és nem is titkolta, hanem direkt úgy járkált.


Ha elalszol, és közben lesz, az persze más. Azért nem fognak megszólni.

2020. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!