Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nudista strandon merevedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nudista strandon merevedésem van az baj?

Figyelt kérdés
a jövőhéten elmegyünk 2 ismerősömel nudista strandra én már régóta ki szeretném próbálni nem vagyok szégyelős semmi ilyesmi és nem is azért megyünk hogy meztelen nőket nézegesünk mi pusztán csak egy kis meztelen fürdőzésre vágyunk de ha merevedésem lesz az nagy baj? :O azért nem csukot szemmel fogok mászkálni ugy hogy akaratlanul is megláthatok egy két dolgot ami akarva akaratlanul is be indít egy folyamatot és mivel még nem voltam sose ilyen helyen így szokatlan lesz
2014. aug. 20. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem is állna . Nem baj hiszen így van rendjén .
2014. aug. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jó csak mi van ha furán fognak ezért rám nézni vagy
2014. aug. 20. 10:17
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Nudizni nem bikinimodellek mennek, többségében nyugdíjasok vannak. Ha neked arra feláll, akkor menj orvoshoz.
2014. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Majd kiveri neked valamelyik nyugdíjas.
2014. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi egyszer totál véletlenül az Omszki-n, a nudista szakaszhoz tévedtünk, és egy 70-éves papinak állt, :DD

Mi elmenekültünk, és a környékre se megyünk többé...

De ez egyéni problémánk, a Tied-re pedig azt javaslom, ne úgy próbáld nézni ott a nőket mint szexuális partnereket, ez nem erről szól, a szabadságot élvezd, nézd őket más szemmel..

Persze csak ha megy :DD

Ha nem megy, és nagyon ágaskodsz, akkor nem ott van a Te helyed addig amíg nem tanulsz meg uralkodni a vágyaidon.. :)

2014. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
figyelj az egyik ismerősöm ment már erre a nudista strandra és előre szólt hogy nagyon sok a fiatal azt mondta hogy 18-tól 24-25 évesek is vannak jó igaz sok az öreg is de ez inkább fiatalosabb nudista strand
2014. aug. 20. 10:21
 7/14 anonim ***** válasza:
vannak a nagy sz@rt
2014. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de amúgy is te fogyatékos szar alak szerinted azért megyünk nudista strandra mert fürdőruha modeleket akarok nézegetni meztelenül? -.- ha erre vágyok akkor a barátnőmet fogom nézegetni! igaz nem fürdőruha model de az is lehetne ha érdekelné a dolog szóval dugulj el normális válaszokat várok értelmes emberektől nem pedig ilyem nagyon buta emberektől amúgy meg anyukád tudja hogy ide jársz normáltalankodni te fa*z! -.-
2014. aug. 20. 10:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz, max te érzed cikinek. De szerintem egy pár emberrel megtörtént már ilyen akik ott voltak. :)
2014. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nem nézik jó szemmel. Ilyenkor valamivel el kell takargatni. Legrosszabb esetben félrevonulsz valahova, pl. WC és gyorsan kivered.
2014. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!