Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mi tetszik, izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi tetszik, izgat bennetek egy női lábban?

Figyelt kérdés
Pontosabban arra lennék kiváncsi , hogy mi az ami megtetszik benne, vadli, lábujjak, talp stb?

2020. jún. 8. 11:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Van az a fajta, aki konkrértan a lábfejre gerjed, lábujjak, talp, és alig érdekli más. És van, aki nem lábfej-mániás, hanem az egész láb formája, azaz, a combok, a vádli, a boka, az összhatás. Én ez utóbbi vagyok. De még ebben a csoportban is eltérőek a prferenciák, mert valaki a vastag felsőcombokat szereti, valaki a nagyon vékony és hosszú lábakra gerjed. Ha engem kérdeznének, a vékony és kisportolt láb a legszebb, kecses, hajlékony, hosszú és izmos, vékony bokával, feszes izmos vádlival. Ugyanakkor, hiába nem tartom magam lábfej fetisisztának, egy ilyen szép lábú lány abszolute kiváltja belőlem azt a vágyat, hogy csókolgassam a lábfeját, talpát nyaljam, stb. (Egy nekem nem tetsző lábú lánnyal ilyet nem tennék)
2020. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Maga a lábfej formája. A lábujjak formája, körmök színe (lakkozott), formája. Puha, reszelt talp. Hogy széles felül a talppárnánál, míg a sarkak felé keskenyedik. A ráncok a talpon, a bőr színe. A láb illata, íze (enyhén sós ha kicsit izzadt), a kecsessége járáskor.

Imádom csókolni a talpakat, szagolni, simogatni, szopogatni a lábujjakat, nyalogatni, benyalni közébük is. Különösen a talppárnákat is csókolni, végighúzni a talp élét a nyelvemmel. Smárolni a sarkakkal is, majd felhúzni saroktól talppárnákig a nyelvemmel. Arcomba temetni, farkam kicsapatni velük. 🙂

2020. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%
A comb kimaradt. Nekem a lábszár és a comb. A lábfej rész sem rossz, de az nem különösebben izgat.
2020. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A lábfej.
2020. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Comb és vádli. A lábfej engem legkevésbé sem izgat. Szerintem az emberi test egyik legkevésbé esztétikus része alapból :D
2020. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%

#15: biztos ez? 🙃

[link]

2020. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%
16. Ez számomra még az átlagosnál is előnytelenebb kép a lábfejről szóval igen ezután még biztosabb vagyok benne.
2020. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az összes válasz tetszik, amit megadtál. + még a boka, a térd (fel tudok izgulni térdekre) és a (vastag) comb.
2020. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
combok és vádli
2020. jún. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
Én mint lábimádó, szeretem a hosszú lábujjakat, kicsit hosszúkás festett lábkörmökkel, a puha ápolt talpakat, a talp formáját, apró ráncait. Harisnyás lábujjakat festett körmökkel, erősitett orrú harisnyával és talppal :) ezektől én teljesen kész vagyok :))
2020. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!