Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történhetett azokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett azokkal akiknél cuckold fétis alakult ki?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok mert nem bírtam rájönni hogy mi alapja lehet ennek az egésznek? Milyen trauma vagy betegség miatt alakulhat ki valakiben cuckold fétis? Aki esetleg nem érti, ez ha jól értelmezem akkor egy olyan fétis hogy a """férfi""" abban leli örömét ha más elégíti ki a barátnőjét, feleségét, élettársát. Láttam többek között olyan videót is ahol a pali ki van kötözve és úgy nézi végig az aktust, de láttam már olyat is hogy éppen ő maga videózza az egészet. Számomra felfoghatatlan hogy mi ebben a jó, valaki elmagyarázná?

2020. jún. 8. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

A megalázottság. Úgy mint nőknél a szubmisszív hajlam.

Élvezik látni azt, hogy egy nagyobb farkú pasi jobban kielégiti a társukat mint ők maguk és ez a vizualizált kép ami előttük megjelenik amire rátesz a feleség hogy ténylegesen élvezi és elengedni magát ez teljesen felizgatja őket. Van olyan aki azt szereti hogy ha az előző párkapcsolatairól mesél a felesége hogy mennyire jó volt a szex, nagyobb volt a farka az előző párjának..stb

A lelki háttere lehet hogy az hogy mindig utolsónak gondolták magukat, de lehet hogy csak szimplán teljesen más. A lényeg hogy őket ez izgatja és kész. Sok mindenre nem kell a magyarázat, van ami csak úgy van. Régen engem is izgatott pl az hogy ha a barátnőm elkezdte szidni a pénisz méretem, de a lelki oka annyi volt, hogy nem tartottam magam szerethetőnek, mert a környezetem sem mutatta ezt meg nekem előtte soha és elhittem a saját gondolataim és ezt kivetítettem és ez volt a valóság, hiába mást akart mutatni. Mára már tudom hogy ez hazugság volt, és ez teljesen elmúlt ez a fajta izglaom. (ennek 6 éve kb) Igaz itt volt konkrét ok-okozat de sok mindennél nincs.

2020. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajat pelda: szubmissziv fiu voltam/vagyok (ertsd ugy, hogy nem tudok kiallni magamert es meg meg is koszonom szinte a bantalmazast), es a baratnom megcsalt. 2x. Aztan gyakran gunyolodott is ezzel rajtam, latta, hogy faj nekem. Valahogy ez a megalazottsag es merhetetlen fajdalom atalakult szexualis izgalomma es evekig izgatott a dolog meg a kapcsokat vege utan is. Azota elmult, de akkor nagyon "tetszett". A megalazas a kulcs egyebkent, az izgatja a cuckold fetiseseket. Valakinek az a megalazo, ha az o kicsi peniszenel egy nagyobb farku elegiti ki a parjat (mert szegyenkezik a kis merete miatt a srac), vagy ott az en esetem is. Ahol meg egyfajta lelki szadizas/megalazas, hiszen alapvetoen egy megcsalas a parod fele egy megalazo dolog ahol jogosan erzi magat a partner atverve/felszarvazva. Szoval arnyalt a dolog, de nem olyan bonyolult.
2020. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Nálam nincs köze a péniszmérethez (nekem sem kicsi).

Volt barátnőm, akit ketten is medugtak (plusz én is természetesen), és még 3at lesz.. Az izgatott, mennyire szereti a szexet és élvezi. A gátlástalansága.

Semmi sub hajlam nincs bennem, sőt.

2020. jún. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs köze a mérethez.A látvány izgató,ahogy élvez mással..
2020. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem a mennyasszonyom csalt meg. Először letagadta de aztán kiderült, hogy több esetben lefeküdt mással. Az utolsó csepp akkor volt a pohárban amikor azt mondta, hogy terhes és gyerekünk lesz. Nagyon boldog voltam, már terveztük az esküvőt. Ő kicsit furcsa volt, mintha nem örült volna neki. Pár nap múlva kezdtem gondolkodni, rájöttem, hogy tőlem nem lehet terhes. Amikor elmondtam neki először azt mondta, hogy lehet már hamarabb teherbe esett tőlem csak közben megjött a havija, aztán lassan beismerte. Előbb csak annyit, hogy egy pasi ráfeküdt, csak mozgott rajta és lehet a bugyiján keresztül befolyt neki. Szakítottunk. Rendkívül megalázottnak éreztem magamat, nagy lelki fájdalmaim voltak. Beleégett az agyamba a kép amint egy másik pasi ráfekszik, szétteszi a lábát, szeretkeznek majd beleélvez. Nagyon sokszor eszembe jutott ez a kép. Talán itt volt a törés bennem. Elhatároztam, hogy nem fogok szenvedni. Aztán azon gondolkodtam hogy milyen lett volna ha előre megbeszéljük hogy mással szexel? Elképzeltem, hogy még együtt vagyunk, egyszer csak megemlíti, hogy egy pasival szeretne együtt lenni majd megbeszéljük a részleteket, a feltételeket. Aztán elviszem a helyszínre és megvárom az autóban amig végeznek. Ez már nem fájt. Kezdett izgalmas lenni. Egyszer összejöttem a volt párommal. Mondta, hogy az akkori pasijval nincs megelégedve és le akar velem feküdni. Mondta, hogy aznap már szexeltek. Nagyon izgalmas volt. Keményen szexeltünk. Utána többször visszatért hozzám szexre. A következő kapcsolatomig ez ment. Nálam igy kezdődött. A megalázás része egyáltalán nem izgat. Engem csak az izgat, hogy más is megdugja a páromat és utána velem is szexeljen. Nem is akarom látni de a részletekre kíváncsi vagyok.
2020. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!