Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak extrém fétis a lányoko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak extrém fétis a lányokon a körmök alatti piszok vagy a koszos talp felizgat benneteket?

Figyelt kérdés

Extrém fétis pl a lányokon a köröm alatti piszok vagy koszos talp koszos tenyér esetleg testszag stb felizgat benneteket szexuálisan?


Ilyen manapság már ritkaság de a régi szép időkben a 20.dik században voltak ám ilyen finom vonzó csajok akik a földeken dolgoztak és munka után egy jól megérdemelt intenzív szexre a Istállóba a szalmák közzé vitték a ilyen csajokat.


Ma már a mai férfiak nagyon válogatósak finyásak nem tudják mi a jó de a igazi heteroszexuális férfiaknak vannak fétiseik ,titeket felizgatnak a ilyen ehhez hasonló fétisek?



2020. jún. 11. 10:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
61%

Nő vagyok, és természetesen nem tusfürdővel mosom a puncim, hanem intim mosóval. Nem szeretném ha felborulna a ph egyensúly, hülye lennék valami lúgos, illatosított szarral mosni a puncim. Illatmentes imtimmosót használok, tehát nem az illatozik rajtam.

Mégsem büdös a puncim soha, mert nem vagyok igénytelen, mindig tiszta vagyok.


Arról nem a normális nők tehetnek hogy neked eddig csak olyanokkal volt dolgod akiknél baj volt a személyes higiéniával és emiatt azt hiszed hogy a punci alapjáraton büdös 🤷‍♀️

2020. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező! Heteró vagy te egyáltalán? Ajánlom figyelmedbe a férfiakat, ha ennyi bajod van a nőkkel, akik azért tesznek, hogy igényesek legyenek. Ha a tusfürdővel meg ennyi bajod van, gyanítom, hogy te nem nagyon használsz🤮
2020. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

A férfiak még büdösebbek.


De ettől még a nők hiába ápolják a nemi szervüket nem lesz alapjáraton jó illatú mint ahogy egy s..egg lyuk sem lesz alapjáraton jó illatú ha ápolt csak semleges szagú vagyis nincs szaga mert ápolva van.


Ugyanígy van a nemi szerv is ha ápolva van nincs szaga de amúgy nagyon büdös.


De nagyon elkalandoztunk a igazi kérdésemre még nem kaptam választ.

2020. jún. 11. 11:44
 14/42 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez az, ha ápolva van és egészséges (azaz igényes a nő) akkor nincs szaga. Nem büdös, ahogy te írtad.
2020. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
De én a igénytelen nőket szerettem ,jobban felizgat a testszagúk stb és így tudom hogy ők is élőlények nem műbabák.
2020. jún. 11. 11:48
 16/42 anonim ***** válasza:
93%
Hát igen, tényleg extra fétis az igénytelenség, ápolatlanság. Az embereket ez általában taszítani szokta, de nagyon.
2020. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 kisördög1 ***** válasza:
100%
Kívánom neked hogy csak ilyen ápolatlan, koszos és büdös nőhöz legyen szerencséd, mert úgy néz ki te magad is ez a kategória vagy!
2020. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

#17 nem vagyunk egyformák lehet te nem is vagy hetero.


Én nem vagyok finnyás nem vagyok válogatós ,minden nőt szeretek lehet duci sovány idős fiatal igényes vagy igénytelen,minden nő megérdemli hogy szeressék.


És vonzodom iszonyatosan a nőkhöz ezért engem inkább felizgat az ha egy nő koszos vagy testszagú.

2020. jún. 11. 13:27
 19/42 anonim ***** válasza:
Egy biztos, tiszta ember nem visel meg maga mellett egy büdöset.
2020. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Én megviselek mert én nem vagyok gonosz ,mint te ti.
2020. jún. 11. 13:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!