Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak extrém fétis a lányoko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak extrém fétis a lányokon a körmök alatti piszok vagy a koszos talp felizgat benneteket?

Figyelt kérdés

Extrém fétis pl a lányokon a köröm alatti piszok vagy koszos talp koszos tenyér esetleg testszag stb felizgat benneteket szexuálisan?


Ilyen manapság már ritkaság de a régi szép időkben a 20.dik században voltak ám ilyen finom vonzó csajok akik a földeken dolgoztak és munka után egy jól megérdemelt intenzív szexre a Istállóba a szalmák közzé vitték a ilyen csajokat.


Ma már a mai férfiak nagyon válogatósak finyásak nem tudják mi a jó de a igazi heteroszexuális férfiaknak vannak fétiseik ,titeket felizgatnak a ilyen ehhez hasonló fétisek?



2020. jún. 11. 10:43
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
90%
Tudod mit egy provokáló állat vagy. Te mondod ki nem tudja milyen a szegénység...hat képzeld el alig fűthető házba éltünk, víz nélkül. Megis mindig rendezetten mentem mindenhova. Sose voltam büdös sehol sem. Es nem azért az egyért de dédimamám is napi szinten tisztította magát pedig csak egy lavorjuk volt. Szóval a tisztaság és rendezettség nem modernkori találmány. Es ha már te ilyen elfogult vagy nem kell másokra kivetíteni az akaratodat...mert ezt teszed elítélsz másokat mert nekik fontos a tisztaság. Csak, hogy tudd a tisztaság nőknél fontos mert egy fertőzés tönkre teheti az egesz életét.
2020. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

És a nőket az miért nem zavarja amikor a kutyájuk a büdös?


Tudjátok milyen büdös tud lenni egy kutya?


Az persze már nem zavarja a nőket amikor a kutyájuk bemászik a ágyukba meg ott van melletük és büdös.

2020. jún. 12. 12:54
 33/42 Fequez ***** válasza:
93%

Szerintem a kérdező azt várja, hogy ír végre valaki, és hogy jól kiforgassa a szavait.

Nekem az jön le, kedves kérdező, hogy úgy forgatod az álláspontod, hogy csak azért is bele tudj kötni.

Tessék köss ebbe is bele, hogy milyen igénytelen vagyok, hogy nem tetszenek a büdös női szervek.

2020. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
95%

A kutya nem büdös, hanem kutyaszagú. Én kifejezetten szeretem az illatukat.

A barátom bőrének természetes illatát is szeretem, de nem az izzadtságét. És nem is mosatlan nemi szervet. Nem is egészséges baktériumokat tenyészteni sem a nemi szervünkön, sem sehol máshol.

Lehet neked ilyen extrém fétised, de nehogy más leszólj másokat azért, mert nekik nincs. Te magad írtad, hogy extrém fétis. Szerintem attól nem lesz valaki kevésbé heteró, hogy nem szereti a mocskot.

2020. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Akkor ti betegek vagytok ,mert a embert úgy programozták hogy a fenominokra bukjon vagyis fel kell izgatnia egy női testszagnak egy férfit mert ha undort vált ki belőled akkor valójában meleg vagy csak nem tudsz róla.


A kutya meg taszít az a undorito c..gány szagra hasonlító borzalomra meg nem érzel undort?

Milyen ember vagy te?

2020. jún. 12. 14:02
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok aki szereti a kutyákat.

Igen, a feromon a természetes illat, de nem az izzadtság, nem az egész napos fizikai munka utáni testszag. Én nem is szeretem a tusfürdőt érezni, mert elnyomja a feromonokat, de az nem ugyanaz, mint a bűz.

2020. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező te nagyon idegesítő vagy, és provokáló. Beteg vagy kicsit. Mindenki mást taszít egy büdös, koszos test, csak téged nem. Szerintem nem bennünk van a hiba.
2020. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Engem vonz a női koszos büdös test és a nőknek a körmök alatti piszok,vagy amikor tiszta piszok a talpuk.
2020. jún. 13. 10:39
 39/42 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem visszataszító, bár ha a pasim megkérne valami hasonlóra akkor ha már nagyon bízom benne, akkor benne lennék, de csak akkor.Na jó nem ítélkezem, nekem is vannak beteg fantáziáim.
2020. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Most vicc-nem vicc, ha a lányon fehér zokni van és kis kosz van a talpán, ami kirajzolja milyen egészséges talpboltozata van a lánynak, hát arra megmozdul a "pöcörő".
2020. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!