Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyen a férfi határozo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen a férfi határozott és irányítson szex közben?

Figyelt kérdés

ez miben nyilvánul meg?


Pl. " pózba igazítja a lányt" vagy mondjuk jobban szétnyitja a lábait stb?


2020. jún. 12. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Tudja, hogy mit akar, ne finomkodjon, jajj nem fáj?? stb. Ha fáj, úgyis szól a nő, amelyik értelmes.


Köze nincs ahhoz, hogy milyen póz van :D

2020. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Irányítsa a nőt ne ijedjen meg tőle, dugja meg keményen. Igen ha szétnyitod a lábát az már azt jelenti, hogy irányítod őt, megmondod neki, hogy a lába nem jó és jó irányba teszed úgymond. Persze nem kell embertelenül vadnak lenni csak ne legyél ijedős merj kezdeményezni és te irányítsd az együttlétet. A pózba igazítás is ilyesmi finoman belesegíted a helyzetbe a nőt. Érezze, hogy te egy alfa pasi vagy. Éreztesd vele. 23F
2020. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne kérjél 5 percenként engedélyt mindenhez. Főleg ahhoz ne, hogy megcsókold. Rántsd magadhoz és csókold meg vadul. A behatolásnál lehetsz óvatos, de ott se kérdezősködj, hanem ellenőrizd az ujjaiddal a helyzetet és tágíts velük. Amikor már benne vagy, pár óvatos lökés után vadulhatsz és ne kérj elnézést. Nekem egy férfi azt mondta, hogy ha odajutunk, levetkőzni se lesz időm. Nem jutottunk oda, de egyszer megcsókolt és az kb. olyan volt, mint amit leírtam. Ne azt mondd, hogy csókolj meg, mert abban a pillanatban a nőt helyezed magad fölé. És úgy egyáltalán, ne dumálj sokat. Voltam olyan férfivel, aki dominancia alatt azt értette, hogy folyamatosan járt a szája és utasítgatott: tedd ide, ne tedd oda, ne nyúlj oda, fordulj meg, csukd be a szemed, nyisd ki a szemed, mire gondolsz, stb...stb...Hát ettől a sok dumálástól falra mászok szex közben. Az egész más, hogy ha nem szimpi a testhelyzet vagy akarsz valamit, akkor szépen úgy igazítod a nő testrészeit, ahogy szeretnéd.

Elmondom, hogy az álomszeretkezés, amire vágyok, az kb. úgy néz ki, hogy a férfi magához ránt és megcsókol vadul mindenféle engedélykérés nélkül. Belefér egy-két dícséret, de lehetőleg ne ekkor akarjon nekem szerelmes verseket szavalni és elmesélni a fél életét. Eleve ahol sok energia marad szájmenésre, ott nem lehet elég jó és vad a szex.

A vad csókolózásnál nem tudok jobb előjátékot. A ruhámat kb. tépje le, az se zavar, hogy már akkor bennem van, amikor még le se tudtunk teljesen vetkőzni.

Amúgy meg ez szerintem nem tanulható. Vagy meg van az ehhez szükséges vonzalom vagy nincs. Hiába vágyok ilyen szexre, a legtöbb férfi nem vált ki belőlem ekkora vonzalmat. De lehet, hogy csak azért nem, mert hiányzik belőlük ez a fajta domináns férfiasság.

Volt egy partnerem, iszonyat gyengéd volt szex közben, úgy bánt velem, mint egy hímes tojással. Egyszer végre beindult igazán és elkezdett döngetni, már kezdtem élvezni, erre benyögi, hogy ne haragudjak, hogy ilyen vad, de most erre van szüksége. Abban a pillanatban, amikor elnézést kért, kizökkentem, képtelen voltam vele igazán beindulni.

2020. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!