Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen eltartott nőként élni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eltartott nőként élni?

Figyelt kérdés

Nők, akik ilyen kapcsolatban élnek/éltek, mesélnétek róla?


Milyenek a hétköznapok?

Ott kell élned az eltartóddal?



2020. jún. 14. 03:33
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes lehet, én nem hallottam még ilyenről. 21/L
2020. jún. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pedig ez régóta jelen van.

Sokat Én sem tudok róla,kivancsi vagyok milyen így az élet.

2020. jún. 14. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Én halálra unnám magam 😀
2020. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Én ismerek egy nőt aki így él. Szó szerinte csak takarít főz meg átrendezni a szobát itt ott. Olyan személyiség aki igazából sehogy sem tud meg békélni sok mindennel és sok mindenkivel de amúgy szerethető és lényegében csak azért nem dolgozik, mert nehezen viseli az "itteni munkaviszonyokat". Szokta mesélni, hogy ő neki ez legalább annyira kell mint másnak, hogy dolgozhasson, szóval ő ilyen beállítottságú. De lényegében olyan élete van mint egy felnőtt tininek aki azt csinálja amire kedve van, csak legyen nála elég zsebpénz.
2020. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nemtudom sajnos...de szivesen lennék a helyükben
2020. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Régi bölcsesség, hogy aki szerelemből megy férjhez, az mos, főz, takarít, míg aki érdekből, az a műkörmösnél, fodrásznál, szoláriumban múlatja az időt: :-))
2020. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miquel hozzászólása tök igaz.
2020. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg olyan krapekot ismerek, aki "Szépfiú" azt mondja dög unalom, a tetejében állandó GPS-el figyelteti az öreg nő....na ne tudjam meg, mondta és csakis amikor véletlen összefutottunk. Klasszak a kocsijaik, de a nagy boldogtalanságba beleőrül, ez tény.
2020. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!