Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire izgat titeket, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire izgat titeket, ha a párotok letépi rólatok az amúgyis selejtezésre szánt ruhátokat előjáték, szex előtt vagy szex közben?

Figyelt kérdés

Mennyire indít ez be titeket?

Volt már ilyen? Ha igen, akkor milyen érzés volt? Ha nem volt még, akkor szeretnétek ilyet?

Ha már felhoztátok ezt a párotoknak, akkor mit szólt hozzá?


(Tényleg csak selejtezésre szánt ruhákról van szó, amik úgyis mentek volna a kukába, mielőtt itt valaki pazarlásról kezd el papolni)



2020. jún. 14. 16:25
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg magatokról tépítek le maszturbálás közben.
2020. jún. 14. 16:26
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Olyan ruhákat eleve fel sem veszek.
2020. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajatodrol van szó, azt csak felveszed.
2020. jún. 14. 16:42
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt egy drága szexi tangám, aminek olyan volt az oldala, hogy több csíkban ment fel az oldalához közötte meg kivágás volt, de az egyik ilyen csík elengedte az első mosás után. Kidobni sajnáltam, drága volt, meg egyszer használt, de így hordani se lehetet hogy lóg le, megvarni meg nemlehetett, így nem maradt más választásom meg kellett kérnem a pasim, hogy tépje le, legalább ezt az élményt is kipróbáltuk. Nekem nőként nem adott sokat hozzá egy pillanat alatt megoldotta.
2020. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
En parommal iszogattam amikor felvett egy inget. (Mar elegge bevoltunk indulva mindketten es csak a szikra kellett h begyulladjunk.) Elkezdtem volna (felreszeg allapotba) gombolni amikor mondta h nebaszakodjak a gombbal es tepjem le nyugodtan... azzpnnal a cerka szetdurran es reccs szakadtak a gpmbok... Tapasztalatbol: mindket felnek brutal beindito es ha lehet tedd meg
2020. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Attól mert sajátom, még nem veszem fel a selejtezésre szánt ruhákat.
2020. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Én ezt a fajta szexet keresem és van egy férfi, akivel ilyen lenne és baromira nem érdekelne, mit tépne le rólam. Mindenki mással ehhez képest egy langymeleg maszatolás a szex.
2020. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Semennyire.
2020. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Én szeretem a vadabb dolgokat, ezért belemennék, ha lenne felesleges ruhám.
2020. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Engem izgatna, de a selejtezésre szánt ruhát nem hordom, a jót meg sajnálnám :D
2020. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!