Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire izgat titeket, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire izgat titeket, ha a párotok letépi rólatok az amúgyis selejtezésre szánt ruhátokat előjáték, szex előtt vagy szex közben?

Figyelt kérdés

Mennyire indít ez be titeket?

Volt már ilyen? Ha igen, akkor milyen érzés volt? Ha nem volt még, akkor szeretnétek ilyet?

Ha már felhoztátok ezt a párotoknak, akkor mit szólt hozzá?


(Tényleg csak selejtezésre szánt ruhákról van szó, amik úgyis mentek volna a kukába, mielőtt itt valaki pazarlásról kezd el papolni)



2020. jún. 14. 16:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem már ment tönkre így néhány ruhám, hogy nagyon beindult és csak letépte rólam a ruhát, hogy a lehető leggyorsabban csinálhassuk. Bár szerencsére nem a kedvenc ruháim voltak, vagy a legújabb darabok, így nem sajnáltam őket, mert nagyon jó érzés volt.
2021. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%

Velem meg ilyen nem tortent. Max direkt olyan gombos inggel, amit lehet szetpattintani.


De lenne par felaldozhato rubadarabom amitol egy heveskedo holgy kedveert megvalnek. 🙂

2021. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%

Rólam volt, hogy letépte a bugyit, annyira kívánt, de az is előfordult, hogy elővette a kését és levágta rólam a harisnyanadrágot és a bugyit. Huhhh

40N

2021. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
Hát... Volt egy párom, aki rendszeresen tépte le a bugyijaim, melltartóim, harisnyáim, és igaz ez tényleg ritkásabban, de nadrág és póló is áldozatul esett. Lehet, hogy most kiábrándító lesz, amit mondok: az elején nagyon felizgatott, na mondom végre egy férfi aki nem finomkodik. :) Egy idő után viszont jött a "jaj ne már, most megint mehetek venni" érzés.
2021. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%
Hat nekem ezért szakad el minden harisnyam 20L
2021. aug. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%

14:

Igen, napi rutinként, vagy akár rendszeresen engem se izgatna. Ehhez megfelelő hangulat és érzelmi felfokozottság kell.

13as voltam

2021. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
89%
Engem nagyon izgatna, ha egy férfi letépné rólam a ruhát, fehérneműt! Szeretem az erőszakosabb szexet is, bár általában a romantikusabban volt részem. Partnerfüggő, könnyen alkalmazkodom.
2022. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%
Engem nagyon izgat a gondolat, tetszene
2023. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt, h letéptem a nőről a bugyit és tetszett neki...de nem minden egyes alkalommal 😅 F
2023. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
34%

Ez nagyon idétlen lenne.

Egyszer egy idióta fickó tönkretette a farmeromon a siliccet, hú de szexi akart lenni. Végül egy tök jó farmert kidobtam mert rossz volt az emlék is.

2023. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!