Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A cigányoknak nagyobb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányoknak nagyobb a péniszük mint a magyaroknak?

Figyelt kérdés

Ez egy tabu téma de hallottam sok barátnőmtől is illetve egy prostituált barátnőmtől is hallottam hogy a roma pasiknak nagyobb mint a magyar srácoké.


Bár én még nem voltam roma pasival szóval nem tudom nyilatkozni méret kérdésben nekem csak magyar barátaim voltak és mindnek átlagos kicsi farka volt ,ki tudtak elégíteni de úgy teljesen még egyik sem tudott behatolni ,csak nagy felcsatolhatóssal szexeltünk úgyhogy ők vették fel nem én.


Valóban nagyobb és erősebb a roma pasik farka mint a cigányoké?



2020. jún. 14. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

"Valóban nagyobb és erősebb a roma pasik farka mint a cigányoké?" Ez az utolsó mondat vhol elment.


Amúgy meg nem lehet általánosítani

2020. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyarok közt is van mindenféle méretű, de próbáld ki egy romával és lehet neked az jobban bejön majd.
2020. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés.
2020. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt mondják hogy a sötétebb bőrű embereknek a nagyobb pl a négereké is azért nagy ,és azt mondják a cigányoknak is nagy ,meg ők máshogy táplálkoznak mint a magyarok ,mást esznek ezért máshogy fejlődik a testük.
2020. jún. 14. 19:08
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát te jó hülye lehetsz..
2020. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
A bőrszín nem a táplálkozás függvénye. Meg amúgy csak úgy alapból a péniszméret se. Ez is kb olyan logika, mint hogy a retektől szőke lesz a hajad, mert az fehér...
2020. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

4. Mégis mennyivel táplákozik mássabbul a cigány család a magyar család szomszédjában. Alapból is több csoportra lehet bontani az etnikumot. Plusz rohadtul nem függ össze.

S amúgy a feketéknek csak mind nagyobb. Csak egyeseknek. Meg amúgy sem mind egyformák.

2020. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
S most belementem a leírásban a te hibádba.. mert a magyar cigán, is magyar. Szóval cigány és fehér lenne a megkülönböztetés
2020. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
A romák csomó főtt krumplit esznek, és attól nő meg nekik. Mióta ezt tudom, én is főleg főtt krumplit eszem és nőtt is 2 cm-t a péniszem.
2020. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

A farkuknál csak az intelligenciájuk nagyobb, hozzád biztos nagyon passzolna mindkettő.

Nincs ebben tabu amúgy csak szájhősködés.

2020. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!