Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Francia szexpartner kereső oldal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Francia szexpartner kereső oldal?

Figyelt kérdés

Szeptembertől megyek ki Fr, és kb 2 oldalt találtam, de érdeklődnék hogy tud e valaki több oldalt.

Előre is köszönöm szépen



2020. jún. 14. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem külföldön sokkal nyitottabbak az emberek és könnyebb ismerkedni. Itthon nagyon el vagyunk maradva sajnos. Kint szerintem az első héten oldal nélkül lesz partnered szexre. Ha csak elmész valahová iszogatni. Ott nem szégyen ha valaki csak élni akar és szexet keres csak arra a napra. Szerintem ezért nincs annyi oldal kint. Nem mellesleg a kint élők is tudnak esetleg mutatni ilyen oldalakat helyeket.
2020. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!