Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éltél/élsz/élnél cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltél/élsz/élnél cuckold jellegű kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz a nőkhöz és férfiakhoz szól, akik már próbálták, vagy jelenleg is abban élnek. Meg persze azon személyek véleménye is érdekel, akik kipróbálnák (ha ilyen vagy, kérlek írd meg az okát, hogy miért vonz).


Akik éltek, vagy most is ilyenben élnek, ők pedig leírhatnák azt, hogy hogyan működik köztük ez az dolog, és mi vitte rá a feleket arra, hogy ezt válasszák!



2020. jún. 17. 11:56
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, éltem már, tetszett.
Nő vagyok, éltem már, nem tetszett.
Nő vagyok, most is abban élek.
Nő vagyok, klkipróbálnám.
Férfi vagyok, éltem már, imádtam.
Férfi vagyok, éltem már, nem az én világom.
Férfiként jelenleg is abban vagyok.
Férfi vagyok, minden vágyam kipróbálni.
Kapcsolatban vagyok, de nem merem felhozni a páromnak, pedig érdekelne.
34 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Olyan válasz miért nincs, hogy nő vagyok, nem éltem és nem is szeretnék soha?
2020. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
Ha a cuckold, többesek világa érdekel, akkor célozz be egy swingert, a héten már az összes kinyitott :)
2020. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, mert nyilván nem azokhoz szól a kérdésem, akik még a gondolatát is elvetik ennek.
2020. jún. 17. 12:41
 4/19 anonim ***** válasza:

Élnék én, de csak a gyk-n meg az erotikus oldalakon a fórumokban vannak olyan nők akiket érdekel ez, a való életben akik nem fujjognak élből a gondolatára is, már foglaltak. :D


Volt ilyen csajom, marhaizgi volt.

2020. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy "éltem" de volt egyszer ilyenre példa amikor előttem dgták meg az akkori bnömet. Cserébe a srác megígérte, hogy ugyanezt megcsinálhatom az Ő barátnőjével, végül az is összejött. De ez a két alkalom volt csak
2020. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi abban élünk már vagy 10 éve. Én javasoltam a nejemnek,hogy ne a hátam mőgőtt csaljon,élje ki magát nyugodtan,bújkálás nélkül,ezzel nekem is izgalmasabbá téve a szexet. Most már 3 éve ugyanaz a pasival osztozunk rajta,működik a dolog,ha nincs szerelem a felek közt
2020. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Most is abban élek, bár most nincs szeretője a feleségemnek, de tavalyig aktív cuckold kapcsolatban éltünk ami kb 2 év volt. Mi azért a bdsm elég széles tárházát kipróbáltuk előtte. Meg 10 éve együtt vagyunk már. Szóval olyanoknak ajánlom akik már kívül-belül ismerik egymást, maximálisan megbíznak egymásban, és a bdsm-ben már egy viszonylag komoly szintre eljutottak (mert hát ennek egyik fő eleme a megalázás).

Az egész úgy kezdődött, hogy még sok évvel ezelőtt amikor fejest ugrottunk a bdsm világba, vettünk egy erényövet, egy műanyag vacakot, amúgy baromi izgalmas volt, pár hónapig hordtam is, aztán a fiókban landolt, néha elővettük de ennyi.

Pár éve elmentünk Németországban egy BDSM klubba, utána pár swinger klubba és itt kitaláltuk h legyen nyitott kapcsolat a mienk. Kb pár hónapig tartott, mindketten találkozgattunk másokkal, neki lett egy partnere akivel sokszor összejárt. Egy péntek este volt amikor a cuckold kapcsolatunk beindult, neki is találkozója volt a sráccal és nekem is egy csajjal. Pár napja reggel megtaláltam az éjjeli szekrényen az erényövet, ez egy egyértelmű jelzés nálunk h vegyem fel mert jó móka lesz. De megbeszéltük h a péntek esti kis találkáink előtt biztosan lekerül. Nahát amikor hazaértem ő már javában öltözködött a legszexibb ruháit vette fel. Kijelentette hogy nem veszi le rólam az erényövet, és a randira se mehetek el.. aztán néztem ahogy kisminkeli magát és kimegy a lakásból.

Innentől nem találkozhattam senkivel, az ő találkái viszony egyre gyakoribbak lettek, mint ahogy az erényöv hordás is, amiből beszereztünk egy komolyabb fém változatot. Végül meghívtuk vacsorára a partnerét ami egy elég szürreális élmény volt. Én főztem, és hoztam nekik a kajákat, bort, stb, aztán átmentek a hálószobába d . gni.

Ezután volt hogy egy hosszú hétvégére elmentek egy luxus szállóba amíg én otthon nagytakarítottam, majd volt hogy egy hétre mentek külföldre, miközben én otthon maradtam és minden nap képeket küldött magukról..

Végül tavaly a srác elhúzott mert talált egy nőt akibe szerelmes lett. Azóta nincs nagyon cuckold, de kitudja bármikor lehet. Az egyik legfrusztrálóbb dolog a világon, és mégis fantasztikus érzés. Látni a feleségedet ahogy a legszexibb ruháit veszi fel, amit neked még nem is vett fel soha, és elmegy a randira, és azzal őrjit meg, h meg se nézheted, nem is kérdezheted ezekről a dolgokról soha. Hihetetlen élmény.

2020. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!


"és azzal őrjit meg, h meg se nézheted, nem is kérdezheted ezekről a dolgokról soha"

Szerintem ez nem cuckold, hanem megcsalás. Persze egyénenként változhat a felfogás kérdése, illetve, hogyan állapodnak meg a felek, de számomra pont attól működik a dolog, hogy mindent tudok arról, amit mások tesznek vele.

2020. jún. 17. 15:26
 9/19 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez nem cuckold, hanem megcsalás."


Végülis a kettő valahol ugyanaz. De a megcsalás titokban van. Na ez nem volt titokban. Néha elmondott mindent, de néha meg nem. És ha kérdezgettem, annak büntetés lett a vége. Így aztán sokszor h mi történik, az a fantáziámra volt bízva. És hidd el ez sokkal kínzóbb dolog tud lenni mintha ott folyik előtted!

Egyébként volt olyan is párszor h hármasban csináltuk és én csak nézhettem. Meg nyalnom kellett miközben dugták. Eléggé extrém élmény. De erre nem sok férfi hajlandó így beszállni harmadiknak. A szeretője pl. nem akarta.

2020. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nálam azért megcsalás, mert nem tudod a részleteket.

De ismétlem, ez nyilván felfogás és megbeszélés kérdése. Te úgy élvezed, hogy a fantáziádra van bízva, én pedig úgy, hogy mindent tudok, látom is.

2020. jún. 17. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!