Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél már úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már úgy, hogy tudtad, hogy nemi betegséged van?

Figyelt kérdés
A válaszokat sokan le fogják pontozni, ezért van szavazás is. Aki viszont rendes választ is ad: mennyire volt etikus a dolog, tudta-e a partnered, stabil partner vagy alkalmi, védekeztetek-e, mennyire súlyos betegséged volt, stb.
2020. jún. 18. 05:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, nem tudta, nem védekeztünk
Igen, nem tudta, védekeztünk
Igen, tudta, nem védekeztünk
Igen, tudta, védekeztünk
Nem
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki tudja hogy nemibeteg, akkor gerinctelenség így szexelni és veszélyeztetni más egészségét. Undorító dolog.
2020. jún. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Bár szerencsére egyszer volt kérdéses a dolog, egy natúr anál után halvány pöttyök jelentek meg a makkomon, de 2 nap után elmúlt.

2020. jún. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég undorító, gerinctelen dolog, ha valaki úgy szexel, hogy tudja, hogy nemi beteg. Veszélyezteted a másik egészséget vagy talán az életet is. A másik fél elkapja és tovább is adja, mert nem tud róla. Úgy sem képen ilyenkor szexelni, hogy védekeztek, mondjuk a védekezés alap dolog.
2020. jún. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

igen volt ilyen, amikor mindkettőnknek volt a barátnőmmel, akkor tudtuk meg és utána kezdtük az antibio kúrát


a barátnőm ötlete volt, mert szerinte úgy is mind1, hisz akkor tudtuk meg és másnap kezdtük az antibio-t

2020. jún. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőnknek HPV szemölcse volt, amit közben eltávolítottak, pár hónapig óvszert használtunk (tudom, az is csak 50% ebben az esetben). Amíg mindketten nem voltunk legalább fél évig tünetmentesek, addig nem swingereztünk, csak egymással voltunk.
2020. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én fordítva voltam és végül nem lett belőle szex. Komoly kapcsolat volt az egyetemista barátnőmmel, akivel akkor 7 hónapja voltam együtt. Elkezdődött a szemeszter és nagyon legyeskedett egy fekete srác körülötte. Rájöttem és nem akartam direkt féltékenységi jelenetet rendezni, de furcsa volt, hogy nem tiltja le egyből.


Utána jöttek a különös jelek, vitte magával a telefont a fürdőszobába mindig kijelentkezett Facebookról akkor is, ha csak pisilni szaladt el. Majd eljött a nap, hogy változott az órarendje, majd aznap történtek vele dolgok, a cipősarka kitört meg rossz buszra szállt és most hulla fáradt és pihen egy kicsit.


Reggel is elutasította az összebújást, majd aznap délután kitalálta, hogy használjunk gumit (előtte 7 hónapig nem használtunk) mert le akar állni a tablettával. Addig erősködtem, hogy a végén lelökött magáról, majd közöltem vele, hogy szedje össze a cuccait és takarodjon. Ő direkt megjátszotta, hogy hogy lehetek ilyen, hogy azért kidobom őt, mert nem akarom gumiban ő meg tegye tönkre a hormonháztartását, de a szemembe nem mert nézni. Letiltottam mindenhol és a telefonszámát is.


2 hónap múlva felhívott az STD Centrumból a recepciós, hogy ismerem-e a (mondta az exem nevét), mondom igen, akkor fáradjak be szűrővizsgálatra.


Szerencsére nem volt semmi bajom, ők meg nem adhattak ki információt, helyette a szabvány hivatalos szöveget nyomták, hogy a biztonság kedvéért kivizsgálnak mindenkit, ha bármilyen betegség gyanúja felmerül és a többit kérdezzem meg az exemtől.

2020. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azta*****, köszi a beszámolót.
2020. jún. 18. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!