Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan érdemes megkérd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan érdemes megkérdezni egy nőtől, hogy nyitott lenne-e egy szexkapcsolatra, hogy jól hangozzon a dolog, és ne tűnjön sértőnek, udvariatlannak?

Figyelt kérdés

Van egy nőismerősöm régebbről, akivel amolyan haveri viszonyban voltunk. Most nincs senkije, ahogy nekem sem. Vonzónak tartom őt, viszont azt is tudom, hogy egy rendes párkapcsolat nem működne köztünk. Arra gondoltam, hogy egy barátság extrákkal-jellegű dologba belemennék vele.

Viszont azt is tudom, hogy rosszul tálalva ezt a felvetést akár sértőnek is érezhetné, vagy kellemetlen lehet, ha neki nem pálya a dolog, és nem akarom őt megsérteni, elrontani vele a kapcsolatot.

Szóval a kérdésem az, hogy hogyan érdemes ezt a dolgot felvetni úgy, hogy jól hangozzon, és ne legyen sértő, ciki? Érdemes lenne pl. elhívnom vacsorázni, és úgy megkérdezni?

Köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 18. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Kérdezd meg, hogy dughatnád-e heti egszer.
2020. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Ez inkább múlik azon, hogy ő hogy viszonyul hozzád.

Ha vonzódik, akkor imponáló lesz neki, ha meg nem, akkor hogy képzelted!?

Ha flörtölsz vele, arra hogy reagál?

2020. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak körülírnod kellene, rávezetned. Konkrét kérdésre lehet már a zavarbajövetele miatt nemet mond.

Talán először a párkapcsolatokról kellene beszélgetnetek, itt mondanod, te nem akarsz mostanában. Majd később, talán másik alkalommal pedig flörtölni kezdhetnél, de ezt a részét meg már rád bízom. :)

2020. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Sima, volt ilyen. Vacsi, jól érzitek magatokat, majd az alkalmas pillanatban, megfelelően fogalmazva előadod. Felnőtt ember nem sértődik meg ilyenen. Mondjuk úgy, hogy: "Jól érzem magam veled, nem szeretnék most párkapcsolatot, de ha neked is megfelel, akkor lehetne köztünk több is, mint barátság."
2020. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A #4-es javaslata áll legközelebb a megoldáshoz. Elhívod valami közös programra, szórakoztatod, flörtölsz vele és egyszerűen "rámozdulsz" (mondjuk csókkal kezdenék nem azzal hogy egyből a bugyiba akarsz benyúlni) ha veszi a lapot akkor már csak azt kell megbeszélnetek hogy mi meddig, ki hogy képzelni, ha nem veszi a lapot akkor meg ennyi tökmindegy mit kérdeznél. Rajta múlik akar-e egyáltalán tőled valamit, szimpatikus vagy-e neki férfiként.
2020. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
16%

"Kérdezd meg, hogy dughatnád-e heti egszer."

..csak egyszer? .. :))

karora vernem tobbszor s ha olyan a tyúk

2020. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jók a válaszok, köszi
2022. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!