Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi esélye van egy 40-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy 40-es férfinek arra, hogy a "szokásos" társkereső oldalakon párt, női párt, vagy csak simán szexpartnet találjon?

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki,biztos talál magának.
2020. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szintjéhez mérten minél jobb nőt akar, annál komolyabb megbecsültséget kell nyújtania neki. Csinos külsejű, belső értékekben gyenge nőt is k*vának..., khmmm. szebben mondva szexpartnernek, csak sikeres pasas tud szerezni.
2020. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyenlő a 0-val. Sajnos én is fent vagyok már vagy 12. éve, de még egy nő sem akart megismerni, pedig sokak szerint jóképű pasi vagyok.
2020. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha jó képeid vannak és el tudod adni magad akkor lehet esélyed.

A képek a legfontosabbak.

2020. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A jóképűség kevés, inkább legyél csak átlagosnál kicsit sármosabb és legyen mellé egy rendesebb lakásod, autót (mindkettő lehet bérelt), meg havi fél millió nettód (akár mesteremberként, akár felsőfokú végzettségűként).

Ezzel már teljesen jó 30-as csajaid lehetnek, és azért ez nem olyan magas léc.

2020. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés, én is hasonló cipőben járok negyvenes nőként.

🙂

2020. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nincsennek elszállva az igényeid akkor szerintem nem lehetetlen. Már csak az itt olvasottak alapján, hogy mennyi nő keres ebben a korosztályban szexkapcsolatot. Meg ahogy körülnézek az ismerőseim körében, nagyon sokan válnak 40 körül.
2020. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50% Vagy igen, vagy nem.
2020. jún. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#3 te igen béna lehetsz. Már bocs...
2020. jún. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!