Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ez bunkóság lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez bunkóság lenne vagy inkább jobb ha szóbahoznám ismerkedés közben, hogy nagyon nagy a méretem?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre is bocsánat ha butaság ez az egész!


Arról lenne szó, hogy még szűz vagyok de van most egy lány akivel nagyon jól elvagyunk, már egy randink is volt ahol csók volt de semmi több. Viszont a gondom az, hogy nekem nagyon nagy méretem van, tényleg nagyon nagy mind lankadtan és mereven is. Lehet, hogy ez hiba volt de rengeteget olvastam itt a pénisz méretes kérdéseket és azt vettem észre, hogy a lányok nagyon nem szeretik a nagy méreteket.. Éppen ezért nagyon aggaszt ha oda jutunk ezzel a lánnyal akkor mi lesz, ő ugyan már nem szűz de elmondása szerint nem is szexelt sokszor, szóval tartok ettől nagyon.


A kérdésem az, hogy elmondjam neki, hogy mi a helyzet velem vagy bunkóság lenne ezt felhozni?


Nagyon köszönöm annak aki komolyan veszi és válaszol!


18/F



2020. jún. 19. 11:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha ott tart az ismerkedésetek és bekérdezel, hogy mit szeret méretben akkor már nem gáz, de tényleg ne az elején eloszor jussatok el oda amikor már a szexet egyaltalan esélyes lehet köztetek. Vicces szitu mert inkább a kis kukis pasik szoktak puhatolózni, hogy a kukacka elegendő lehet e egyáltalán, így azt hiheti, hogy picivel vagy elengedve... Majd meglepődik :-)
2020. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Magadtól szóba ne hozd! Tolakodásnak, bunkóságnak, önfényező hencegésnek fogja gondolni. Ha majd ő megkérdezi akkor megmondod, de magadtól NE mond!

A csókkal már jó úton haladsz - csak így tovább :) Amikor majd odakerülsz akkor figyelj nagyon-nagyon a lányra (mondjuk amúgy is, sima átlagmérettel is és ne csak az első alkalommal).

2020. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én díjaznám, ha felhoznád ezt, de ehhez kell egy megfelelő pillanat, szóval tényleg ne pizzázás közben. :D


Egyébként minden nő más és más. Valakinek a 16 centi is nagy, míg másnak a 20 is kicsi, ne ebből indulj ki! És ne is a gyakoriból, mert a kérdések fele kamu a méretet illetően. Akik válaszolnak, a fele férfi, a másik fele pedig az irigy réteg. Talán tízből egy válaszoló, ha tényleg nő, és tényleg komolyan válaszol.

Meg lehet, hogy a csajnak az exe 23 centis volt, aztán azt szokta meg, szóval ne parázz erre rá. :D


Ne a drasztikus esetekből indulj el, hogy meglátta a csaj a pasiét, és kinevette, majd lelépett. Vagy abból, hogy elővette a csávó, aztán a csaj szörnyethalt ijedtében, mert meglátott egy 30 centis sodrófát. Hétköznapi példákból indulj ki, és az életszerűségből. Ha valakivel eljutok oda, hogy szex legyen, az nem azért lesz, mert xy méretű a pénisze, hanem azért, mert kedvelem az illetőt. Ha 14 centi, annyi, ha meg 20, hát amannyi.


Szóval nyugi, és jó ismerkedést. ;)

2020. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges említeni, és már aggódni miatta is felesleges. Csak lazán. Tőlem se kérdezte senki, menkkora van, csak simán dugtunk és kész.

De most már tényleg elárulhatnád, hogy mekkora kígyótól kellene félnie a lánynak.

2020. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%
Mindenképpen add a tudtára, nagyot dob az esélyeiden. Persze jobb, ha nem úgy teszed, hogy "milyen szép időnk van ma... egyébként hatalmas farkam van", hanem egy alkalmas pillanatban célzol rá vagy diszkréten felvezeted a témát.
2020. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
63%
A kisfarkúak sem utalna rá, hogy milyen apró meglepés vár a csajokra, szerintem neked is felesleges.
2020. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
A 15centid nem nagy
2020. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%
#16 A kisfarkúak nyilván nem, mert az hátrány a lányoknál. A nagy farok viszont előny.
2020. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!