Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy éreztem kevés vagyok neki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy éreztem kevés vagyok neki ezért azt mondtam a barátomnak hogy szexelhetünk hármasban egy másik lánnyal, de meggondoltam magam mert nem bírnám végig csinálni, hogy mondjam meg neki? Fiúk ti ilyen helyzetben megharagudnátok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 14:38
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha tényleg szeret, akkor egy ilyen miatt nem haragudhat.
2020. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1: legyen igazad!

majd megirom mi lett, hogyha rosszul sül el más tanuljon a hibámból ☹️

2020. jún. 20. 14:41
 3/9 anonim válasza:
100%
Drukkolok🤞
2020. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt írta hogy kicsit szomorú lesz, de ennyi.

Akkor nem szeret eléggé?

2020. jún. 20. 15:08
 5/9 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Ha egy pici kétséged is van a dologgal kapcsolatban, ne csináljátok! Meg kell hogy értse, ha elég mély a kapcsolatotok!!
2020. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

#4 Ne már. Nők meg a hülyeségeik...

Hogy ne lenne csalódott, hogyha ezt szeretné megcsinálni és te bele is mentél utána pedig kihátrálsz. Még szép hogy csalódott...

2020. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Ebben az esetben már nem esne jól, de majd elmúlik...

később még te is meggondolhatod magad.

2020. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Á.Zoli ***** válasza:
71%
Nem jelenti azt, csak szomorú, mert beleélte magát. Túl fogja tenni magát rajta. Egy kérdés, hogy választottatok volna másik lányt?🙄🤔
2020. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván már bele élte magát,el képzelte a dolgot. Sőt lehet többször erre masztizott is. Így nyilván csalódott lesz ezután. Te is az lennél fordítva ha végig gondolod. De ettől nem azt jelenti nem szeret a párod,ez hülyeség.
2021. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!