Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást is frusztrálna, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is frusztrálna, hogy egy amúgy kedves és jó emberrel soha nincs orgazmusa a kis mérete miatt?

Figyelt kérdés

Régóta ismertem, közel kerültünk, belezúgtam, aztán jött a sokk... Kicsi. Nem szoktam farkakat méregetni, így csak saccolni tudom, hogy 10 körül lehet és nem is túl vastag. Korábban soha nem volt ilyen gondom, átlagos partnereim voltak.

Az első szex után sírógörcsöt kaptam konkrétan. Nem akarom megbántani, de ez nekem kevés! Volt valaki hasonló cipőben? Nem hiszem, hogy képes lennék vele élni úgy, hogy soha többet nem lesz orgazmusom.

32N



2020. jún. 20. 18:04
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

"Az ilyen kérdèsek miatt van sok pasinak komplexusa a farokméretével kapcsolatban."

Ha egy pasinak pont az én kérdésem miatt lesz komplexusa, akkor bocsi. De úgy kell neki.

"Nem nyal, nem ujjaz, nem használ segèdeszközt?"

De, megtette. Úgy gondolod le lehet élni egy életet úgy hogy a párom ujjaz? Ujjam nekem is van, meg a vibrit is magamba tudom tolni ha arra van igényem.

"De valoszinuleg a kèmia hiànyzik nálatok" Nem hianyzik a kémia. Sajnos csak az van, ha az se lenne már rég kirúgtam volna!

Szóval na. Nyilvánvaló, hogy egy férfi nem értheti meg a problémámat, ez a kommentekből és a kapott privát üzenetekből vilagosan látszik. Talán nem véletlen, hogy az elején jeleztem, hogy nők válasza érdekelne, akik voltak hasonló helyzetben. Mindegy. Úgy tűnik, hogy én vagyok a szemét amiért egy kapcsolatban szeretnék teljes életet élni, amibe bele tartozik az is, hogy a párom kielégít a férfiasságával. Számomra egy kapcsolat nem működőképes enélkül. Ha pedig nem tud vele kielégíteni, akkor nem férfi. Bocsi, de ez van. A kisgyerekek játszanak a farkukkal, férfi akkor lesz a szememben nagy F-el, ha fizikailag és mentálisan is alkalmas arra amire egy Férfi való. Nyalni tuti dolog, meg egy ügyes ujj is jól jön néha. De kevés!! Biztosan az én hibám. De nem baj, vállalom. Szerettem volna megmenteni ezt a kapcsolatot, de nem látok rá esélyt. Lehet ezért utálni és megvetni, kb annyira érdekel mint amennyire az itt acsarkodó kisfarkúakat az, hogy képtelenek kielégíteni egy nőt.

2020. jún. 21. 00:12
 22/45 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező!


Mielőtt elkezdesz valakit, vagy valakiket sértegetni, akkor nézz először magadba és mondjuk móderálhatnád magad.


Ha pedig ennyire nem akarod elcseszni az életed, akkor ezek szerint te szakítani akarsz. Akkor mi a fenének írtad ki a kérdésed? Ha veszekedni akarsz akkor menj a fenébe innen, és éld ki a saját barátaidon vagy családtagjaidon a dühöd, de innen menj a francba. Számolj hangyát vagy valamit, mert ha valakinek aki itt ír és valóban kicsi neki, akkor te tovább tudod növelni a lelki sérüléseit. Egyébként pedig ha valakinek pasi létére kicsi és tanácsot ad, hogy neki hogy sikerült kielégítenie mégis a nőket, akkor megfogadni kellene a bevált tanácsot és nem leugatni te emancupinci. Lehetsz pasi ellenes, de kultúrát ettől még szedne kellene magadra, mert ennyi idősen szégyen ahogy viselkedsz, főleg hogy elvileg nőnek tartod magad, de esküszöm néhány kocsmatöltelék kulturáltabb mint te.



Vagy akkor most mi is sértgessünk?

Szerintem nem a pasival van a gond, hanem azzal hogy már olyan tág vagy, hogy visszhangzik a barlangod. Lehet rengeteg ilyet írni, de mi értelme van?

2020. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
72%
23-as, engem baromira nem érdekel pl., hogy a kis farka helyett mekkora uborkával vagy banánnal tudja kielégíteni valaki a nőket.
2020. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
42%
Nem látom a sértegetést. Hacsak nem a puszta tény is már annak számít, hogy kisfarkú vagy...
2020. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

"AZON GONDOLKODTAL MAR TE HULYE KUR.VA,H ERROL NEM O TEHET.

TE MIT SZOLNAL HA VAGINIZMUSOD LENNE ES NEM KELLENEL EGY PASINAK SEM.

GONDOLOM A PENZEN KIVUL MEG AZ UTAZASON KIVUL MEG A NAGY FASZON KIVUL NEM IS LEHET VELED MAST BESZELNI.

EGY SZAR EMBER VAGY.TUDOD MIKOR LENNEL NORMALIS EMBER? HA NEM A FASZART SZERETNEL CSAK VALAKIT TE AGYHALOTT SZANALOM."


Segítsen már valaki értelmezni hogy hol ebben a tanács...

2020. jún. 21. 08:54
 26/45 anonim ***** válasza:
37%
3 oldal hozzászólás van. Van köztük tanács is. Bocs de arról nem mi tehetünk hogy azokat nem fogadod meg.
2020. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
94%

26-os:)))

Nem is értem, miért nem ugrasz rá azonnal a kis pöcsére. Nekem máris vizes lett a bugyim. Ezek azt gondolják, hogy a szex az valami karitatív tevékenységünk. Csak azt nem értem, hogy ha ennyire lelki és szellemi síkon mozog valaki, miért akar fizikailag egyesülni a nőkkel.

2020. jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Az a tanács, hogy ujjazzon meg nyaljon? Értékelhető tanács...
2020. jún. 21. 09:01
 29/45 anonim ***** válasza:
75%
Engem tegnap máglyára akart küldeni egy kisfarkú priviben a 16os kommentem után pár perccel.... 😂 Félelmetes, hogy milyen indulatok vannak ezekben a pasikban. Hiába nem tehet róla, lelkileg is megnyomorodnak. Minél előbb meg kell szabadulni tőlük és találhatsz normális férfit akivel minden tuti! Tedd ezt te is! Amúgy is alkalmatlanok bármiféle kapcsolatra az akár több évtizednyi frusztrációjuk miatt...
2020. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Na ezért nem érdemes nőt keresnie olyannak, akinek nincs nagy farka. Ez a kérdésből és pár kommentből is jól látszik.
2020. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!