Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást is frusztrálna, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is frusztrálna, hogy egy amúgy kedves és jó emberrel soha nincs orgazmusa a kis mérete miatt?

Figyelt kérdés

Régóta ismertem, közel kerültünk, belezúgtam, aztán jött a sokk... Kicsi. Nem szoktam farkakat méregetni, így csak saccolni tudom, hogy 10 körül lehet és nem is túl vastag. Korábban soha nem volt ilyen gondom, átlagos partnereim voltak.

Az első szex után sírógörcsöt kaptam konkrétan. Nem akarom megbántani, de ez nekem kevés! Volt valaki hasonló cipőben? Nem hiszem, hogy képes lennék vele élni úgy, hogy soha többet nem lesz orgazmusom.

32N



2020. jún. 20. 18:04
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
34%
5:Akkor már ezerszer inkább egy nő,vele ugyanezeket meg lehet csinálni!+Akkora műf-szt csatol fel,amekkora csak kell!😉😌
2020. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, végül szakítottatok?
2020. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%

Na én most idebiggyesztem a véleményem. Előre leírom hogy nő vagyok és őszinte leszek.


10 centi nekem is kevés lenne, de én jól megvagyok ujjakkal meg nyalással is. Én emiatt nem dobnám ki, hogyha ki tud elégíteni máshogyan.

A pózokkal viszont kisérletezni érdemes. Páromnak sem valami hatalmas(14-15 körül lehet, átlagméret) szóval mi is az elején kisérletezgettünk pózok terén, hogy hol érzek én is a legtöbbet belőle.

Kutya mindenképpen egy nyerő dolog, illetve a misszionárius úgy hogyha a lábaid a vállára teszed, de ez csak saját tapasztalat, nektek kell rájönni hogy neked mi a jó.

Szerintem egy 10 centis még mindig jobb mint egy 20as, ezzel legalább lehet "durvulni" és tuti nem fog fájni.

2020. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
0%
istenem, elolvastam ami itt megy, bocs, de te tényleg huzz a francba attól a palitól. neked teljesen mindegy, hogy kielégülsz-e, neked egy a lényeg, kicsi azt kész. menj a shitbe
2020. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Nem minden no hülye kretén idióta ...Ezt örömmel latom.De a kérdező nem ez a kategória.
2020. aug. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!