Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nekem nőként nem tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem nőként nem tetszik egy férfi híresség, akiért a nők többsége odavan, akkor nagy gond van velem?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Mindenkinek más az ízlése.
2020. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 StevenUp ***** válasza:
100%

Nem.

Nekem a pasi kollégáim nagy részre F*zra akarná húzni Arian Grandét vagy Niki Minajt, de nekem egyik se szimpatikus.

Nem vagyok homár csak más az ízlésem...

Veled is ez a helyzet

2020. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem.

Mindig a nyálas fickók tetszenek a többségnek, pedig szerintem undorítóan néznek ki, nekem legalábbis a férfias férfiak tetszenek, nem a lányos nyálgépek.

Tinikoromban Nick Carter volt menő a BSB-ből, meg Leonardo di Caprio. Mint két csaj. Sosem tetszettek.

2020. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A régi római bölcsességet idézném: ízlésekről nem lehet vitatkozni. Semmi gáz nincs veled, kinek ez tetszik, másnak meg az.
2020. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül reprezentatív mintában nézted; szóval pl

lehet olyan is, hogy mondjuk


10ből 9 ember van, akinek tetszik mondjuk Béla és Misi nem, és mondjuk te vagy az 1, akinek nem


Viszont teneked, mint egy, ha egy másik 10es csoportot válogatunk ki az emberek közül; na, tehát neked meg mondjuk pl tetszik Misi, és nem tetszik Béla, és mondjuk te meg egy olyan másik kiválogatott csopiban vagy, ahol meg mondjuk hasraütés-szerűen kiválogattak úgyszintén 10 embert; de itt mondjuk veled együtt van még másik 8, akinek tetszik Misi és Béla nem; és mondjuk ott abban a véletlenszerűen kiválogatott csoportban meg egy vagy olyan; akinek meg tetszik Béla, és Misi nem.


Remélem, jól írtam le. :)

Nem vagyunk egyformák, az emberek különbözők,és ez így van jól, mert például mi lenne, ha mindenkinek mondjuk csak Tibi tetszene, de Tibi mondjuk csak egy lánnyal akarna járni.

De és akkor lehet, hogy mindegyik lány pl csak őt akarná, kizárólagosan, nem érné be mással, másvalakivel, mert mondjuk mind Tibibe szerelmesek, és mondjuk tépnék egymás haját is , hogy minél közelebb kerülhessenek Tibihez, mondjuk pl össze is verekedhetnének; meg és mondjuk pl mindenki csak Tibitől akarna gyereket, de Tibi is csak attól az egytől , akibe szerelmes, és akkor így mondjuk kih@lna pl az emberiség.

Tehát szerintem te is örülsz azért, hogy nem mindenkinek ugyanaz az egy pasi tetszik; tehát nem kell ennyire, ilyen szinten versengeni; meg hogy így versengés nélkül is lehet társat találni. Meg te is pl, mondjuk ha ez így lenne, és mondjuk nem győznéd lerázni magadról az utánad epekedő, neked nem bejövős férfiakat; na és azt képzeld el; szóval szerintem teljesen jól van ez így.

A másik meg, az emberek kiegészítik egymást; egyik ebben jó, másik abban, tudunk együttműködni, feladatokat specializációval kiosztani; hogy mindenki mondjuk pl a saját szakterületén-feladatát végzi; és tehát egyik ebben jobb, másik abban; még tanulhatnak is egymástól. ( Az ízlésre nem feltétlenül vonatkozik, hogy jobb, mert ilyen nincs, mert ez szubjektív.)

2020. jún. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne aggódj. Nincs veled semmi gond. Az ízlés egyéni kérdés. Egyik (ízlés) sem jobb a másiknál. Gondolj bele milyen rossz lenne, ha mindenkinek ugyan azok tetszenének!


Másrészt a barátnőid valószínűleg azért nyáladzanak, mert híresség. Ennyi. Ha Kiss Jóska lenne a Petőfi utca 69-ből, le se tojnák (akármilyen intelligens, jóképű, magas, izmos, sikeres)

2020. jún. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*mondjuk,ha pl te lennél a "Tibi" női verziója, a kitalált, képzelt történetben; hogy mondjuk minden pasi téged akar; és mondjuk lehet pl, hogy lennének olyanok, akik nem értenék meg, hogy te mondjuk konkrétan abba az egyetlen valakibe vagy szerelmes, akivel együtt is vagy jelenleg egy párkapcsolatban.
2020. jún. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ismerek olyan csajt aki 55kiló,de 100fölött volt eddig minden párja, jó a macipocin pihenni. Ő sosem jönne össze egy átlagos izmos vékony sráccal. Akkor olyat is tudok aki a nála fiatalabbakra bukik. Vagy olyat akinek egyezik vele a születési dátuma. Nagyon sok ember van, sok külön érdekes hülyeséggel. Én nekem férfiként pl nem tetszik a nagy mell. Egyszerüen nem értem mi olyan jó benne.ha a köldökéig lóg valakinek, viszont a fenék a gyengém,ha szép feszes kerek popója van a hölgynek semmi sem számít!
2020. jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem se tetszik se Johnny Depp, se Clooney, se DiCaprio, se Tom Cruise... Meg kikért vannak még oda a nők? Ja. Collin Farrel? Keanu Reeves? Nem tudom. Hidegen hagynak. Fiatal verzióban is.

Cserébe 10 éves korom óta rajongok a Rammstein tagjaiért, azért már inkább néznek rám furcsán.

2020. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!