Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért várják a nők egy fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják a nők egy fiatal férfitől, hogy jó legyen a szexben?

Figyelt kérdés
Mindig is nehezen alakítottam ki kapcsolatokat, jellemzően inkább egyedül éltem egészen mostanáig, 31 éves koromig. Az egész eddigi életemben minden szexuális együttléthez valami rossz élmény is társul. Le is mondott a nő rólam vagy elégedetlen volt avagy kritizált, esetleg csak egykedvű volt. Sohasem hallottam még olyan megerősítést, hogy ez jó volt és élveztem.
2020. jún. 21. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt várom el hogy jó legyen egyből, hanem hogy akarjon fejlődni és tanulni, ismerje ki mit szeretek, mit nem szeretek.
2020. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 StevenUp ***** válasza:

De akkor ezek után hogy kisajnáltad magad miért várod el hogy egyáltalán szóba álljon veled bármelyik nő is?

Melyik nőnek kell olyan pasi aki többet tud ronyálni mint az aktuális csaj..?

2020. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2: Bocsánat, én nem azt írtam, hogy ez hű de rossz, egyszerűen a tényeket. Nekem ezek a tapasztalataim. Az, hogy ez a Te értékítéleted szerint nem pozitív dolog, az egy másik témakör...
2020. jún. 21. 15:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

30+ évesen már nem a töketlenkedést várják a nők, hanem az élvezeteket, a szexet! egy 18 éves fiút még oké tanítani kell, de 30+-osan ha valaki nem jó az ágyban azt inkább lecserélik, nem küszködnek vele


én megértem őket


F

2020. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert minden pasi szereti a szexet,ezért a nők azt hiszik,jól is csinálják.A leírtak alapján kissé visszafogott lehetsz,legyen több önbizalmad,meg nézz utána,mit hogyan kéne csinálni az ágyban.
2020. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert kitől várják a nők hogy jó legyen a szexben, egy 70 évestől?
2020. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
31 évesen fiatal férfinek véled magad? A kérdésnél azt hittem 16...18 vagy.
2020. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a közhiedelemmel ellentétben a nők is szeretik a jó szexet és ha te ennyi idősen az örömszerzés semmilyen formájában nem tudsz kielégítő vagy jó lenni az kicsit sem pozitív.
2020. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!