Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az ha izgat a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha izgat a párom terhessége?

Figyelt kérdés
Ahogy elkezdett nőni a hasa, az engem nagyon izgat szexuálisan. Ez normális dolog? A babát nagyon szerettünk volna már.
2020. jún. 21. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem simán.

Szereted a nőt, szereted azt, hogy gyereked lesz, simán.

2020. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Akár majeziofil vagy, akár nem; ő a párod, és szereted. Nyilvánvaló hogy izgat.

2020. jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van! Akkor lenne nagyobb baj, ha nem találnád izgatónak a párod csak azért mert terhes. Tombolnak benned az érzések, kívánom hogy maradjon is így életetek végéig!
2020. jún. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezzel még közelebb érzed magad hozzá, s ezért izgat, hogy tudod benne növekszik kettőtök gyümölcse
2020. jún. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút! Nekünk 2 gyerekünk is van, és mindig imádtam szexelni az asszonnyal, amikor terhes volt. Mondjuk ehhez hozzátartozik az is, hogy akkor nem kellett gumit használni, hanem nyugodtam tele lehetett lőni :)
2020. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Tetszene h más is felizgulna rá? :)
2020. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az férjem minden nap megdugott, amikor terhes voltam. Őt is izgatta. Természetesen ha az orvos eltiltott volna a szextől, akkor megáltuk volna
2020. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!