Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz a szex, és vele a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz a szex, és vele a kapcsolat is romlik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem akarom húzni az idôtöket ezért próbálom rövidre fogni a dolgokat. Mivel itt felszokták tüntetni a méreteket, meg minden kis f*szságot ezért ezeket is lefogom írni. Ettôl függetlenül nem ezek az infók lesznek lényegesek.


18 éves srác vagyok, kiskorom óta sportolok. Tudatosan táplálkozok, (nem vagyok növény, testépítô étrenden vagyok már 2-3 éve.) és sokat sportolok. Sajnos nálam a sportolás kicsit lelkis dolog, mivel ha nem jó valami akkor nem vagyok annyira motivált.

Barátnômmel 2 éve vagyunk együtt, nagyon szép lány, vonzódok hozzá. Mostanában a sportolásomra kihat a kapcsolat.

Sajnos az élet úgy hozta az eseményeket hogy számomra ez a vonzalom egyre jobban csökken, és hiába a fizikális szépség, nem annyira jó már a lelki kapcsolat. Az elején sokkalta jobban ment minden, persze nem ismertük egymást annyira. A csalódások miatt gagyibb a szex, és úgy minden. Undorodok a szextôl, és úgy mindentôl.


Nem vagyok az a hormonális roncs mint a többi srác, nem kívánom az együttlétet. Legtöbbször azért, mivel gimi (nemsokára katonai egyetem) közben is folyamatosan dolgozok és mûszak után este tízkor lemegyek a terembe. Elszoktam fáradni, ilyen dolgokra nagyon nincs idôm, sem kedvem. Lehet hogy hamar kifogok égni, de én mondhatni szeretek dolgozni. Munkába szeretném ölni az életemet, és persze a katonai pályának szentelni a jövômet. Kicsi korom óta az idegenlégió motivál, a mai napig ez a cél van elöttem.


Mivel fontosnak gondoltam hogy ezeket az infókat megosszam, lehet fény derül arra hogy miért romlik a kapcsolatunk.


A tanulásra, munkára, edzésre összpontosul minden energiám. Féltékeny típus vagyok, de csak akkor ha szeretek valakit. Ez nagyon az érzelmek minôségétôl függ. Ha a kapcsolat elején megtudtam volna hogy átver, biztos hogy RTL klub eset lett volna belôle. De sajnos ez az affinitás csökkent. Nem nagyon érdekel hogy mit csinál, folyamatosan az anyagiakkal nyaggat, mindig az utazás és a tárgyilagosság érdekli ôt. Régebben is érdekelte ôt, de akkor kicsit szerényebben hozta fel a dolgokat. Követelôzik, drága dolgok kellenek neki. Az ismerôsi szférámból és a neveltetésembôl adódóan nem szórom a pénzt. Tisztelem azt az eszközt, és megszeretném tartani. Lehetséges hogy a karrier és a pénz szüli a problémákat?

Tényleg nem kívánok egy nôvel sem szexuális kapcsolatot.

Mivel ha gondolnátok hogy cimbi okozza a problémákat: Nem a mérettel, vagy a teljesítménnyel van a baj. Egyszerûen, valamiért nem akarja magát elengedni. Ezáltal én megunom és utána kakilok bele az egészbe. A készülôdés is nyögvenyelôs, hiába a kinézet. Más pasi összetenné a két kezét hogy ilyen kinézettel rendelkezô barátnôje legyen mint nekem, de mégis gagyi vele a szex. Egyszerûen, orbitálisan gagyi.

Semmi affinitás, beleadás.

Én gürcölök mindenhol, ha ráveszem magam akkor is egy nagy lópikuli, pedig nagyon sokáig húzom. Vagy fáj neki, vagy "nem érzi jól magât" és inkább chatel másokkal.

Mostanában a jogosítvány letételével, és autó vételével b*sztat. "Vegyél autót, és vigyél el ide-oda" -Szokta mondani követelôzve. Többször is elmagyaráztam neki, ha jól tudom a katonaságnál van lehetôség az ingyenes letételére. Minek fizessek 6-7 ezer forintos vezetési díjat (itt helyben ennyibe kerül a vezetés) ha a katonaságnál mindegyik dologra letehetem ingyenesen, vagy támogatva?! Szóval igen, itt már feldobta a kocsis kártyát, mert hát "mindegyik srác a jogsit csinálja". Ôk a menôk, pedig ropi mindegyik. A sz*Ros golfból még a fejük sem látszódik ki. Nem baj az ha a motorról levan kopva a serial szám, lényeg az hogy 20 liter gázolajat megeszik alapjáraton. Ez menô, ez nice.

Amelyikeknek meg van, legyen. De autista módjára hajtják szét az autójukat, és veszélyeztetik a közlekedést.

Ilyen benyomásra feltételezi, és mondja ezeket a dolgokat. Mert ennek-annak ez van, nekem meg ez-az nincs. Megmondjam nekem mi van? Nagy farkam, meg jövôképem. Szakmunkás ösztöndíjból nem rozoga golfokkal járnék, már milliós tételeknél lennék. Dolgozok, közel keresek egy rendes dolgozó béréhez. Ha lenne idôm, és nem gimiben alapozgatnám a jövômet akkor lazán tudnám ezeket a dolgokat nyújtani. Csak hát, nem a rövidtávú célok érdekelnek. Mindegyik lányban (mivel ezek nem nevezhetôek nônek) rühellem ezt, és érzem hogy ennél csak sz*rabb lesz a helyzet a jövôben. Inkább b*zi leszek, mint hogy ilyen emberekkel éljem az életem.



2020. jún. 22. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy a barátnőd számára érzelmileg nem vagy elérhető? Érthető, ha a hivatástudatod miatt arra szorul, hogy másoktól szerezzen támogatást. Nyilván neki sem esik jól, ha neked nem áll fel, így inkább hanyagolja a témát. Mivel egyikőtök sem boldog, és neked olyan céljaid vannak az életben, amibe nem férnek bele a kapcsolatok, ezért jó lenne, ha elválnának az útjaitok.
2020. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha nincs időd kedved energiád egy kapcsolatra minek vagy vele? Nem beszélve arról, hogy 10000karakterben ecseteled mennyire nem hozzád való. Szerintem egyértelmű mi a megoldás a problémádra
2020. jún. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot tudnék a leírtak alapján mondani... Az egyik hogy teljesen felesleges együtt maradnotok, ha így gondolkodtok egymásról. Alapvető világnézeti különbségeitek vannak, a szex sem működik már - itt lenne az ideje hogy elengedjétek egymást.

A másik... hangsúlyozod a farok- meg az izomméretedet. Egy kapcsolatban semmit sem számít, csak az hogy emberileg milyen vagy. S ne haragudj, de tanácsként: szerénység, szerenység...

2020. jún. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

"Én gürcölök mindenhol, ha ráveszem magam akkor is egy nagy lópikuli, pedig nagyon sokáig húzom. Vagy fáj neki, vagy "nem érzi jól magât" és inkább chatel másokkal"


uh hát ezek alapján nagyon nem jó neki a szex veled, persze így neked sem, jó hogy senkinek nincs kedve hozzá.

amúgy nagyon lejön az írásodból, hogy nem vagy szerelmes, de nem is igazán szereted a barátnőd, így ilyen fiatalon nem húznám a dolgot feleslegesen..csak a megszokás miatt ne maradjatok együtt

2020. jún. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Inkébb legyél a tükröddel.

A barátnőd meg keressen magának egy FÉRFIT

2020. jún. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem szeretsz dugni,akkor majd téged dugnak. Főleg katonáéknál,mikor te leszel a kiskopasz
2020. jún. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Gyökerek vagytok. A srác tök normális. Azért nem kívánja a nőjét, mert kimutatta a foga fehérjét, egy gold digger sablon pitsa, mint a mai nők 80%-a. Ilyen nőtől nekem is elmenne a kedvem, aki csak egy ATM-et lát bennem. Teljesen normális a felfogásod, menj a katonasághoz, ott még fizetnek is neked, ha megcsinalod a jogsikat, és nem a tandíj kifizetésére értem, hanem plusz bónuszokra. Csináld meg a karriered, tele leszel nőkkel a katonaságnál. Tudom miről beszélek, mozogtam katona körökben. Ne add fel az álmaidat egy nő miatt se!
2020. jún. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Hormonális roncs, mint a többi srác?! Undorodsz a szextől? Inkább bu zi leszel? Csalódni fogsz, a melegek között éppúgy, ha nem jobban kell a lelki kapocs a tartós, jó kapcsolathoz, mint a lányoknál.

Koncentrálj nyugodtan a katonaéletre, az Idegenlégióban úgyis nehéz a családosok sora. Ráérsz még. Hagyd most ezt a terhet.

2020. jún. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Az biztos, hogy a szex mennyisége és minősége kihat a szexuális életre és azon keresztül az ember teljes életére, érzelmére.
2020. jún. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat előbb-utóbb úgyis tönkremenne. Ha ennyire szenvedsz miért nem szakítasz vele? Távkapcsolatban még ennyire sem működne. Nőként azon gondolkozom, hogy a barátnőd miért nem szakított még eddig. Valószínűleg ő is így van vele, hogy jól nézel ki, dolgos vagy, vannak céljaid, jó leszel neki.

Szerintem itt alapból azért vannak gondok, mert rossz ez a kapcsolat, nem vagytok egymáshoz valók, nincs már meg a kémia közöttetek. Elcsépelt, de a külső ami megfog a belső ami megtart hosszútávon. Viszont úgy érzem ezt leredukálod arra, hogy a szex nem jó, és arra, hogy miattad nem jó, mert te edzel, mert el vagy foglalva, dolgozol stb. Ha igazán kívánnád még a barátnődet ezek nem lennének akadályok. Könnyítsd meg mindkettőtök életét és vess véget ennek a kapcsolatnak.

24/L

2020. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!