Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos fiúként hol találhatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos fiúként hol találhatok olyan lányt aki együtt aludna velem?

Figyelt kérdés

Még sosem aludtam lánnyal, de nagyon szeretnék. Szűz már nem vagyok.


23f


2020. jún. 22. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
akárhol
2020. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lányt keress (és ez egyébként mindenkinek hasznos lehet) aki szerint nálad jobbat úgyse tud kifogni. Ehhez vagy a saját igényeidet kell lejjebb tartanod vagy magadat kell külsőre-belsőre felfejlesztened.
2020. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aludni? Nem tudom, de én a helyedben elsősorban nem aludni akarnék vele, utána persze az is jó.
2020. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahol barátnőt, párt találsz, akivel megvan az összhang. Már "elveszítetted", azaz egyszer sikerült, miért ne sikerülne ismét? A dugás helyett/mellett akkor hajts rá az ismerkedésre.
2020. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beteg vagy...
2020. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!